2737
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سواد تو کامپیوتر زیاد دارم  در همین حد که سیستم های قوه قضاییه رو امن کردم بدونی کافیه

اگ سواد داشتی مسئله ب این میزان مهم و امنیتی ای رو جار نمیزدی اونم فقط برا اینکه خودتو ثابت کن اصن پشتیبانی سایت قوه قضاییه انقد بیکاره بیاد نی نی سایت؟ حداقل جوری دروغ بگین ک بگنجه تا اونجا ک باباهاتون کارخونه دار بود گنجید ولی بقیش!!!!.

فاطی خانوم:)))))
کی ترکی بلده بچه ها؟؟؟؟؟؟ این معنی کنه برام😬😬😬😬😬 شهریارینده عزیزیم بی تو تارلی آهی وار

شنیدی یاجایی نوشته بود؟

هرچی فک میکنم بی تو تارلی رونمیفهمم!!!

میشه برای شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه صلوات مهمونم کنی.....ممنون....
2740
فقط چهار پنج نفرو راس مملکت دیدین فک نکنین همه شون اونطوری هستن ، اون دنیا باید جوابگو باشیم بابت ای ...

دقیقا منم میخواستم حرف بزنم گفتم الان حمله میکنن که آره تو چکارشونی که دفاع میکنی لازم نیست آدم حتما نسبتی داشته باشه کافیه خوب ببینید اطرافتون رو ما یه استاد داشتیم که تعریف میکرد خیلی از این طلاب و روحانیون حقوقشون نهایت ۱/۵درماه به سختی زندگی میکنن ..خیلی از کارگرها هم همینطورن زندگی سختی دارن یا راننده ها....اقشار کم درآمد کم نیستن تو جامعه ما همینطور که خیلیا هم درآمد بالا دارن وبرای بعضیا باور پذیر نیست ...حالا این وسط فحش هم بخورن که دیگه هیچی  ..

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤

همسر من هم بنا هست هم جوشکار هم  کاشی سرامیک پله نصب میکنه فلزی .تو ی آپارتمان بله صفر تا صد کار با ایشون هست جز برق کاری مثلا ی آپارتمان دستمزدش بشه ۳۰ تومن اما مثلا ی حیاط سرامیک یا موزاییک میکنه میشه ۵ تومن متغیر هست ..

خدا ب همه مردها تن سالم بده سلامتی بده الله روزی رو زیاد کنه

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
البته حقوق های تهران و شهرهای دیگه خیلی فرق دارن و همین طور هزینه ها, پس خانمها مقایسه نکنید 

بله بله چشم .تو شمال همه چی لامصب گرونه

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706