2752
2734
ی بار دوست پسرم داشت رانندگی میکرد بعدمن ب شوخی همش دست میزدم ب بازوهاش هی از عظله ای بودن بازوهاش ...

حالا خوبه به بازوهای پاهاش دست نزدی، وگرنه دستت به یه جای دیگه میخورد   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله که ناراحت میشم حتی خجالت میکشم ..من ازپسرم که ۵سالشه .مراقبت میکنم یه وقت نبینه

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
باید دکلره کنی  حالا من تو‌ دوران جاهلیت بودم اینکارارو میکردم تو نکن 😂🤦🏻‍♀️

۲۱ سال جاهل حساب نمیشه

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2731
ی بار دوست پسرم داشت رانندگی میکرد بعدمن ب شوخی همش دست میزدم ب بازوهاش هی از عظله ای بودن بازوهاش ...

واکنشش چی بود خدایی؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
وقتی هر۳روزشیومیکنم درمیادچیکارکنم بعدتاپم میپوشم فقط بالباسی که زیربغل بسته باشه احساس خفگی میکنم

حالا من با لباسی که آستین نداشته باشه احساس کلافگی میکنم. حتما باید آستین داشته باشه که عرق بدنم رو جمع کنه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
حالا من با لباسی که آستین نداشته باشه احساس کلافگی میکنم. حتما باید آستین داشته باشه که عرق بدنم رو ...

نمی‌دونم برامن اینقدزوددرمیادیاهمه اینطوره خیلی رومخمه لیزرم عوارض داره

2706