2752
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120274 بازدید | 1097 پست
ببین الان من آدمای دور و اطرافم با اکثریت متفاوتن ۲ تا دوست دارم که هر ۲ تا پدرشون کارخونه داره ، پ ...

پدر دوستات چ ربطی ب تو دارن ک با اونا پز میدی🤪🤪

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
تو این کشور فقط مفت خورا و دلالا و حاج آقایون به جایی میرسن. من نمیگم اوضاع مالیم بده که نیست اصلا، ...

آخ آخ احساس من رو داری ولی تو کل زندگیم همه بهم ضربه زدن و تصمیم گرفتم به این چیزا اهمیت ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی داری چرت میگی  ۱۶ سال رو کجا نصفه نیمه استخدام‌میکنن با ماهی حدود ۵۰

والا بخدا من روم نشد بگم بهش.همین اول کاری میگن بیا بفرما ۷۰ تومن حقوق!آخه این موهام که تو آسیاب سفید نکردم که.چی بگم بچه سال میزنه انگار.نه؟

ما خونه و ماشین داریم خدا رو شکر. اما کار خصوصی در حوزه درمان کردن اونم تو شهر تهران خیلی هزینه &nb ...

دقیقا ماهم سال های قبل بادر آمد خیلی کمتر خیلی بهتر زندگی می‌کردیم. و خیلی پس انداز داشتیم

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
اگه شرکت نفت خوزستان ورسمی هستش اینجا حقوقا بالای حداقل ۱۷ تومنه  اقوامم همه رسمی نفت هستن بخا ...

بابا میدونی ماهی چقدر خرج قسط و بدهی میشه؟ مخارج سر به فلک کشیده زندگی تو شهر های بزرگ واقعاً سخت شده دارم جهیزیه میگیرم قیمت ها سرسام آور فقط خدا به دادمون برسه

ببین الان من آدمای دور و اطرافم با اکثریت متفاوتن ۲ تا دوست دارم که هر ۲ تا پدرشون کارخونه داره ، پ ...

آفرين به شما و فاميلاتون ..خانم متفاوت اينجا چيكار ميكني پس؟؟معمولا آدماي متفاوت هر جايي سرك نميكشن

مجبوری داستان بسازی  مگه چقدر تجربه داری یا چقدر سواد داری که رو هوا بزننت  حتی کارخونه ...

سواد تو کامپیوتر زیاد دارم 

در همین حد که سیستم های قوه قضاییه رو امن کردم بدونی کافیه 

والا بخدا من روم نشد بگم بهش.همین اول کاری میگن بیا بفرما ۷۰ تومن حقوق!آخه این موهام که تو آسیاب سفی ...

میگه ۱۶ سالمه.داره داستان میگه بابا.

کارخونه باباش هم باشه خونه پرش به عنوان ور دست ماهی ۵ بهش بده.اخه مگه چقدر سواد یا تجربه داره

😏
بابا میدونی ماهی چقدر خرج قسط و بدهی میشه؟ مخارج سر به فلک کشیده زندگی تو شهر های بزرگ واقعاً سخت شد ...

خب پس ۷   ۸ تومن نیس😁

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706