2733
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120267 بازدید | 1097 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا موافقم. منم همسرم 20 به بالا میگیره ولی مستاجرم خیلی عادی زندگی می‌کنیم. فقط میتونم بچه هارو ب ...

خیلی خیلی بی ارزش شده. دقیقا چهارتا کلاس بری و در ماه دکتر زیبایی چیزی از این ۲۰ ۳۰ تومن نمیمونه. از این بیشترشم تموم میشه چه برسه به ۲۰ تومن. و حالا بگیم آدم اگه بخواد هیچی نخوره و نپوشد و جایی نره، دو سه سال باید صبر کنه ماهی ۱۰۰ میلیون حقوق رو به ۳ تومن برسونه که مثلا یه خونه خیلی معمولی بگیره البته اینا همش توهمه و ته تهش بازم نمیتونه کاری کنه.

بدنِ‌تو چفتِ‌تَنَمِه، غیرِ بغلت.. که شبا خوااابم‌نمیره یکیودارم که فقط مالِ‌منه، میخواد بااا من بمیره...🌘
و اینکه چند سال هست درآمد خوبی دارید. ما دقیقا تو گرونیه درآمد بالا رفت وگرنه حقوق بگیر بود. الانم ه ...

درسته 

به این فکر نکرده بودم

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
بچه بیا پایین 😐😂

ببین الان من آدمای دور و اطرافم با اکثریت متفاوتن

۲ تا دوست دارم که هر ۲ تا پدرشون کارخونه داره ، پدر یکیشون هم داره برای بچش شرکت میزنه 

داییم معاون وزیر فرهنگ و ارشاد بوده 

برادرزاده مامانم وکیل پایه ۱ دادگستریه 

کلا ما ها فامیل هامون و اینا آدمای متفاوت و قشر بالای جامعه هستن 

2738
چه خوبه مدیریت کنید.پولتون رو جمع کنید..شغلتون چیه ؟؟

ما خونه و ماشین داریم خدا رو شکر.

اما کار خصوصی در حوزه درمان کردن اونم تو شهر تهران خیلی هزینه  بره.دست خودمون نیست. البته رفاه داریم و خداروشکر راضی ام اما پولداااار نیستیم با ماهی نزدیک ۷۰ تومن در نظر بگیر و مستاجر بودن !اینقد گرونیه دیکه.سال ۹۳ اینا شاید ۷ تومن درآمد داشتم اما راضی بودم و خوشحال‌تر...

اینجور که گفتی مدیریت خوبی نداری  البته من خودم خیلی ولخرجم خداروشکر درامدم خوبه ولی کل ماه خر ...

نه من خیلی خسیسم. ولی واسه آموزش و تغذیه نه. البته همسرم چون شغلش آزاد هست و 3 سالی هست شروع کرده ماشین اضافه میکنه. جنس زیاد میکنه. تو کارش پیشرفت میکنه و کل درآمدش تو خونه نمیاد. در حد یه زندگی معقول که بچه ها خوب بزرگ شن. و خودمون هم تحت فشار نباشیم. مجردی بهترین دوران واسه خرج کردن لذت ببر عزیزم. 

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
رسمی جنوب

اگه شرکت نفت خوزستان ورسمی هستش اینجا حقوقا بالای حداقل ۱۷ تومنه 

اقوامم همه رسمی نفت هستن بخاطر همین اطلاع دارم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
ببین الان من آدمای دور و اطرافم با اکثریت متفاوتن ۲ تا دوست دارم که هر ۲ تا پدرشون کارخونه داره ، پ ...

خب گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل جانم؟😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2706