2737
2734
عنوان

دخترای مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🙄😐😐مگه باهام در ارتباط نیستین  اخه چرا میخواد ازدواج کنه یکم صبر کنه شاید تونستی باباتو راضی ...

نه یکماهه در ارتباط نیستیم .یکماه پیش باباش با بابام صحبت کرد بازم گفت نه 

اونم گفت دیگه بیشتر از این نمیتونم التماس کنم و چند روز پیش شنیدم میخاد ازدواج کنه 

نه یکماهه در ارتباط نیستیم .یکماه پیش باباش با بابام صحبت کرد بازم گفت نه  اونم گفت دیگه بیشتر ...

مطمن باش اگه قسمت تو باشه  هیچکی نمیتونه جلو قسمتتو بگیره ولی اگه نیست هرکاری هم بکنی نمیشه نمیگم خودتو ناراحت نکن  ولی بسپار به خدا. خدا بزرگه

2740
حتما یه مصلحتی  تو کاره مطمن باش

یسوال ؟ 

من میگم اون ایرادی داشته و ب صلاح من نبوده درست 

آیا الان ک داره با کسی دیگه ازدواج میکنه ب صلاح اون خانم هست ؟ پس چرا جلوی اون ازدواج گرفته نمیشه وقتی ب صلاح نیست ؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خیلی عالیه جمله قشنگی رو ویژگی های خودم کار میکنم باید منم سعی خودمو بکنم ❤️

قربونت 🤗 آره حتمااا.. هیچی لذت بخش تر از ارتقا خودت و رسوندن خودت به آرزوها و علایقت نیس.. پس به خودت برس تا موقعش برسه😉

ان شا الله در بهترین زمان با مناسبترین مرد مزدوج بشی عزیزم🥰

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
یسوال ؟  من میگم اون ایرادی داشته و ب صلاح من نبوده درست  آیا الان ک داره با کسی دیگه از ...

از کجا میدونی اگه باهاش ازدواج کنی خوشبحت میشی  من همیشه خودمو با این  آیه اروم میکنم وَعَسَى أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَهُوَ شَرٌّ لَكُمْ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.. شاید خدا دوست داره.منم عاشق ودلباخته ی کسی بودم هرچی استخاره میگرفتم میگفت پسره فاسده. واقعا هم همینطوری در اومد وبه نفع من شد الان خدارو شکر میکنم وخیلی ارومم 

قربونت 🤗 آره حتمااا.. هیچی لذت بخش تر از ارتقا خودت و رسوندن خودت به آرزوها و علایقت نیس.. پس به خو ...

قربانت بشم خیلی خوبی تو

انشاله هرچی بخوای خدا بهت بده🙏🙏

از کجا میدونی اگه باهاش ازدواج کنی خوشبحت میشی  من همیشه خودمو با این  آیه اروم میکنم وَعَ ...

سوالمو متوجه نشدی عزیزدلم 

من میگم اوکی پسری ایراد داره و خدا دوستمون داره و قسمت نمیکنه ک باهاش ازدواج کنیم چون ب صلاحمون نیست 

خبببب

حالا اون پسر میره با یه دختره دیگه ازدواج میکنه .خب مگه این پسر ایراد نداشت ؟ پس چطور این ازدواج ب صلاح اون دختر میشه ؟ 

پس با عشقت کجا آشنا شدی

اول تو اینستا ، یه یک ماهی تو اینستا چت کردیم بعد که اومد مرخصی ، یه شب من تو پارک نزدیک خونه داشتم اسکیت میکردم ، یکم دورتر رفتم دیدمش 

خدایا منو به عشقم برسون🙏🙁 آمین یا رب العالمین  
2706