2733
2734
عنوان

دخترای مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 140 پست
آخ داغ دلمو تازه نکن همش از صبح تا شب درس درس درس درس درس بعد اون هم شروع شدن هزاران فکر و خیال دربا ...

و بعد از همه این بدبختی ها

توجیح کردن خود با جمله های

ترم بعد جبران میکنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساختی خواهم راد

و یادگیری از نمره مهم تره

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو که کاملا از حرف زدنت مشخصه که چقد پاک دامنی بانوی من😝😝😝😝😝😝😝😝😝

جرررررررررررررر پاچیدم😂🤣😂🤣ولی سعی میکنم پاک دامن باشم🤣😂🤣😂

رو به جعده باشید دوستان / تیکر تولد دوستم ریحانه
2731
فقط درس 

بعضی وقتا هم ........

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
درس هم خوبه منک درسم تموم شده

موفق باشی عزیزم

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
بستگی به اقتضای سنی و علاقه داره خب من درس میخونم اغلب رفیقایی دارم که کار میکنن بعد کتاب خوندن، ...

چندسالته؟درکنار کار و هدف همیشه باید تفریحات وخو‌شی باشه

و بعد از همه این بدبختی ها توجیح کردن خود با جمله های  ترم بعد جبران میکنم یا راهی خواهم ساخ ...

وااای دقیقا همینه من به خودم امیدواری میدم تازه ترم اوله هنوز میشه برا ترم ۲ تلاش کرد نمره هه رو تغییر داد

2706