2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حقیقتا نمیدونم چطوری بقیه وقت دارن؟🤣

من ففط میخوابم میخورم درس می‌خونم  فیلم میبینم بیرونم کم میرم... باز وقت کم دارم برا همه‌چی😐😅

من پروانه هستم / اینجا هم خودم می آم هم خواهر کوچیکم و هم خواهر بزرگم😂🤦‍♂️..۳ تا خواهر ک سایه هم دیگر رو با تیر میزنن😑....   عضو تاپیک لاغری بامداد خمار گروه ابی تاریخ شروع کالری شماری ۲۰ دی ۱۴۰۰(روز تولد ۲۱ سالگیم😊)                                                   حالا من اسممو گذاشتم بدبخت  لابد بدبختم !هی نیاید باهام از انرژی مثبت و کائنات حرف بزنید مرسی اه  
2738

هیچی . بقیه روزها مجدد خواستگار راه بدم😭

نامزدیم بهم خورده

بدتر شده استرس دارم. میترسم همسر ایندم بفهمه. یا این عکسامو پخش کنه‌

یه هفته نامزد بودم‌. 

میترسم همسر ایندم پرینت خطمو بگیره. و بفهمه موندم به همسر جدید بگم نامزد کردم یا ن😭😭😭😭😭😭

گرفتار شدم. 😭

از اونور هیچ درس زندگی و بهر تماشای جهان هستم 

من هیچی ، حوصله ام سر بره یا با گوشیم با عشقم چت میکنم ( البته اگه سر کارش وقت آزاد داشته باشه ) یا اتاقم رو مرتب میکنم ( همیشه مرتب هست ها ، یه جاروبرقی ، دستمال کشی چیزی ) ، یا فیلم دانلود میکنم ، وگرنه اجازه تنها بیرون رفتن رو ندارم تا این سن 😶😶 با دوست هم که اصلا ، کلا هر کاری بکنم تو زندان خونه هستم فقط 

خدایا منو به عشقم برسون🙏🙁 آمین یا رب العالمین  
@دختر_پاییزم۲۴   @دختری_از_جنس_طلا   مشاوران عزیز و مجرد های عزیز چه میکنید

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂تو میخوا مارو به کشتن بدی 

➖⃟♥️••گر تو شَوی گُناهِ من توبه نمیکنم زِ تو.. :)✌️تولدم1376/4/3

هیچوقت رل نداشتم 

با هیچکسم تو مدرسه و دانشگاه دوست نشدم 

معمولا فیلم می بینم کتاب میخونم میام‌ نی نی سایت 

همین

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

زیاد تنها نیستم یا با دوستام یا داداشم میرم بیرون تنها باشم موزیک گوش میدم میرقصم یا گریه میکنم رل دارم بعد از ۱سال کات و کلی خون دل دوباره برگشتم بهش خیلی دوسش دارم ولی خیلیم میترسم از آینده هعی چی بگم دلم پره🥲💔

2706