2752
2734
عنوان

دخترای مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 140 پست
چرا گریه اخه

۸ ماه با خواستگارم عاشقانه همو میخواستیم و از تهران با خانوادش پاشدن اومدن شهرستان خواستگاری پدرم قبول نکرد و ۸ ماه تلاش کردم نشد ک نشد 

باهم هیچ مشکلی نداشتیم و خیلی ب هم میومدیم 

من تک دختر اون تک پسر 

من ۳۳ سال اون ۳۷ سال 

کارمند بانک .. خونه ... ماشین .... مهربون و مودب 

گریه نداره ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای به خدا امشب انقدر ریاضی خوندم مغزم هنگ کرده بود سرم گیج میرفت و کلا خودمم گیج و منگ ریاضی شده بو ...

من که همین امروز امتحانام تموم شد و میخواستم استراحت کنم هق

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!
2731
۸ ماه با خواستگارم عاشقانه همو میخواستیم و از تهران با خانوادش پاشدن اومدن شهرستان خواستگاری پدرم قب ...

وای خیلی داره. اخه چرا بابات قبول نکرد از چی پسره خوشش نیومد سنتون هم که بهم میخوره

وای خیلی داره. اخه چرا بابات قبول نکرد از چی پسره خوشش نیومد سنتون هم که بهم میخوره

دارم آتیش میگیرم 

تازه شنیدم در شرف ازدواجه 😥😥😥😥

بابا ک هزار دلیل آورد ولی نمیدونم واقعا چرا اییییینقدر مخالفت آخه 

زیاد تنها نیستم یا با دوستام یا داداشم میرم بیرون تنها باشم موزیک گوش میدم میرقصم یا گریه میکنم رل د ...

هر چی دوست داری بگو عزیزم. سعی کن خودتو سرگرم کنی زیادی به آدما وابسته نباش خیلی خوبه اگه بتونی همیشه با دوستات برو بیرون 

2706