2733
2734

واقعا ناراحت شدم بخدا من اصلا جرات این کارا رو نداره میدونین خیلیا ک اینجا پست گذاشتین مشکلتون اینجاس ک شوهرتون پشتتون نیست مادر شوهرم هرکار دلش بخواد می‌کنه بنظرم ی فکر اساسی رو شوهراتون بکنید

🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تایپیکاتا خوندم واقعا ناراحت شدم شوهرت دیگ باید قبول کنه ی زندگیو داره ب دوش می‌کشه مجرد ک نیست  ...

به شوهرم میگم میگه از خدا بترس فک کن تک فرزندم هرچی بخواد براش میخرم منم هی بدتر میکنم باهاش نمیدونم چیکارکنم میگم جمع کنم بگم میخوا برم خونه بابام ببینم خجالت زده میشه

2728
اینو بگو چیکار کنم شوهره هم پشت من باشه با هم هماهنگ باشیم

میدونی منم اوایل مث شما بودم یبار ک شوهر خونه نبود داشت دعوام میکرد منم صداشو ضبط کردم شوهرم ک اومد گفتم مادرت دعوام می‌کنه اونم طبق معمول هییی قسم که الکی میگه منم صداشو گذاشتم براش رییییید بهشون الان بخدا میپرسته منو همش میگه چ اشتباهی کردم قبلا

🥺
میدونی منم اوایل مث شما بودم یبار ک شوهر خونه نبود داشت دعوام میکرد منم صداشو ضبط کردم شوهرم ک اومد ...

خب منم صدا ضبط کردم ما رفتیم بیرون تاپیکامو بخونی گفتم جریانو پشت سرم حرف زده بود کشو لباس زیرامو گشته بود به شوهرم نشون دادم همش فکر نصیحت کردنه اینجوری نکن فکر کن مامان خودته فلانه منم حوصلشو نداشتم حتی به مادرش گفتم چرا به کشو لباسام دست زدی گفت من من گفتم اره تو قسم نخور اما بهش نگفتم صداتو ضبط کردم

2740
نه باباتنهانیستی 😄منم دقیقاهیچ جاراحت نیستم فقط خونه ی خودم ازوقتی هم که کرونااومدبیشتروابسته ی خون ...

اوا منم.البته خداروشکر حتما تو خونمون آرامش داریم که اینجا راحتیم دیگه الهی شکر 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!