2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تنهاست بقیه بچه هاش ول کردن رفتن فقط ما نزدیکیم. خونه ها ک خیلی گرونن ما هم شهر کوچیکی هستیم هر ...

مامان منم تنهاس و متاسفانه خیلی از تنهایی میترسه خصوصا شبا اصلا نمیتونه تنها بخوابه بچه ها و گاهی نوه ها نوبتی میرن پیشش میخوابن با اینکه خونه داداشام نزدیکشه ولی اصلا نمیره خونشون بخوابه بدون دعوت هم نمیره میگه خار میشم نمیخوام پیش بچه ها و عروسا خار و خفیف بشم چاره ای هم نداره وگرنه همین خوابیدن هم میگفت نیان،ولی خب سخته همش رو دوش شما باشه اگه مادرشوهرت از تنهایی میترسه باید بچه های دیگه هم بیان همکاری کنن به نوبت پیشش بخوابن

ن سرد نیست تمام طول شب تا صبح بغلم میکنه میبوسه اگه ی روز خونه بمونه تمام روز باید تو بغلش باشم ولی ...

اشکال نداره گلم.ولی خب ایطور شوهرتم اذیت میشه.نمیشه ب یکی بگین اینو ببره مثلا ب خواهرشوهرت بگو خودتون ایطوری دوس دارین مادرشوهرتون همش خونتون باشه منم دلم نمی‌خواهد راحت نیستم

🥺
2731

اینقد از دست عروسامون خسته شدم از بس تلپ خونمونن خانواده امو تهدید کردم اگه بچه هاشونو بزارن اینجا هفته ب هفته از این خونه میرم. اصلا حریم خصوصی برامون نزاشتن..شاید من یه غلطی داشتم میکردم شما اروم میاین تو کلید دارن دیگه بدون در زدن...حالا خوبه فقط یه سلام اروم میگم پیششون نمیشینم میرم مشغول کارا خودم میشم

عضو گروه آبی: وزن شروع:۷۲ 🤐وزن هدف: ۵۲ 🥺 وزن فعلی:۶۲ 🧟 دور کمر ۱۰۰ 😒 تاریخ مجدد شروع ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱...
بله ۲تا ۸ ساله و ۲ونیم ساله. چی بگو 

میگم چطوره به بچه بزرگت یادبدی به مادربزرگش بگه دلم میخوادیه شب بریم خونه ی شمابخوابیم یه چندباری هم تووشوهرت هم برین اونجابرای خواب تاکم کم عادت کنه خونه ی خودش بخوابه 

مامان منم تنهاس و متاسفانه خیلی از تنهایی میترسه خصوصا شبا اصلا نمیتونه تنها بخوابه بچه ها و گاهی نو ...

۱۰ تا بچه داره شوهرم بارها بهشون گفته ولی فایده نداره محل نمیدن همه انگار ازش متنفرن.

خدا ب مادرت عزت و بزرگی بده.

این ک پیش مل خار و خفیف شده خودش خودشو کوچیک میکنه ما هر چقد بهش خوبی کردیم باز انکار بدهکارشیم از ما بدش میاد منم دیگه محلش نمیدم لیاقت نداشت 

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
میگم چطوره به بچه بزرگت یادبدی به مادربزرگش بگه دلم میخوادیه شب بریم خونه ی شمابخوابیم یه چندباری هم ...

شوهرم عمرا بره اونجا حتی گاهی ک اندازه ۱ ساعت میریم اونجا همش میگه پاشو بریم.

عمرا تنها بمونه خیلی بده خیلی من ک اون دنیا ازش نمیگذرم زندگیمو سرد کرد.

ب هیچ صراطی هم مستقیم نمیشه

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟