2737
2734
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست

یکی میگه من اولین بچم دختر بود دلم میخواد این یکی بچم پسر باشه، بعد حالا همه اونایی که خودشون پسر دلرم میان میگن وایی خاک تو سرت لیاقت نداری ما ده تا دختر بزاییم فقط میگیم خدارو شکر ، ناشکری نمیکنیم😒😒 بیا برو تو کوووووچه باوووو دلش میخواد پسرهم داشته باشه بتوچهههه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
راجع به اون پر بازدید داری صحبت میکنی؟؟🤣🤣 من بچه ندارم کلن  ولی هر دو طرف تخیلی نظر دادن&nb ...

ن عزیزم شاید راست بگن شاید باور نکنید ولی خودمم اون کسی بودم ک بعد از زایمان خدا شاهده قشنگ بلند میشدم کارامو خودم میکردم خیلی شیک مجلسی چون اتاق خودم بودم فقط لباس خودمو پوشیدم ریلکس نشستم خواهر شوهرم هنگ کرد بیچاره🤣🤣 ولی کلا هر دوطرف مدعی هستن خیلیا و دیدم ک سزارینی بودن خیلی تخیلی حرف میزدن کلا اینجارو زیاد جدی نگیرن بهتره باردارها

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداییش چنان حرفایی زدن که کلی خندیدم 😁 منطقی دستت ببره دردمیاد مگه میشه شکم پاره بشه درد نیاد یا طرف رو بی سوند ببرن اتاق عمل ؟ خب تو اتاق عمل سوند رو وصل کردن بعد بیهوشی بعدشم که حس و حال نداشتن از درد متوجه دراوردن سوند نشدن میگن سوند نداشتیم 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
اون کاربر کلا مشکل داره  میاد تو تاپیکا ب همه توهین می‌کنه جوابشم بدی نفرین می‌کنه😐😑

بعدم تاپیک میزنه مظلوم نمایی که وای زمین گرده چرا قضاوت میکنید 😂😂

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂
اطلاعاتشون صفره میان نظر میدن مگه پزشکن دیروز یکی تو تاپیک میگف وای سزارین کنی تا یکسال نمیتونی تکون ...

چرت میگن سزارین خیلی بهتره اونم الان که مردها توقع جنسیشون بالاست با یه بدن جر خورده دیگه مثل اول نمیشی والا حداقل پایین تنه سالم بمونه والا یکی فامیل ما طبیعی بود پایین دوازده تا بخیه خورد

اون کاربر کلا مشکل داره  میاد تو تاپیکا ب همه توهین می‌کنه جوابشم بدی نفرین می‌کنه😐😑

منم باهاش اشنا کنین 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

به نظرم زایمان به خود ادم بستگی داره 

برا یکی درد ناکه برا یکی کمتر 

سیستم بدن هرکی یه جوره

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂
خداییش چمان حرفایی زدن که کلی خندیدم 😁 منطقی دستت ببره دردمیاد مگه میشه شکم پاره بشه درد نیاد یا طر ...

اکثرسزارینی ها،سوندبهشون وصله،چطورمیگن نداشتیم

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
اطلاعاتشون صفره میان نظر میدن مگه پزشکن دیروز یکی تو تاپیک میگف وای سزارین کنی تا یکسال نمیتونی تکون ...

اره دقیقا خوب وقتی راجبه چیزی اطلاع نداری نظر نده من خودم چون سزارین نکردم نمیدونم چطوریه اصلا پس نظر نمیدم راجبش اگه یکی طبق نظر من کاری انجام بده ک بعدش به ضررش بشه من مدیون میشم  

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
راجع به اون پر بازدید داری صحبت میکنی؟؟🤣🤣 من بچه ندارم کلن  ولی هر دو طرف تخیلی نظر دادن&nb ...

اینجا یه سزارینی گفت در حد یه بند انگشت شکمش رو شکاف دادن اسکرین گرفتم