2733
2739
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست
چرت میگن سزارین خیلی بهتره اونم الان که مردها توقع جنسیشون بالاست با یه بدن جر خورده دیگه مثل اول نم ...

عزیزم لطفا اینجوری نگید توهین حساب میشه به منی ک طبیعی زایمان کردم بازم میگم نوع زایمان بستگی به شرایط اون آدم داره اگه برای شما سزارین بهتره شاید برای یکی دیگه طبیعی بهتر باشه همه چیز به نظر پزشک بستگی داره و بدن جرواجر اینا هم بنظرم ادبیات مناسبی نیس

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم زایمان به خود ادم بستگی داره  برا یکی درد ناکه برا یکی کمتر  سیستم بدن هرکی یه ج ...

@نی_نی_یار_پنج   به احترام شما جواب نمیدم رسیدگی هربار اکانتشو تعلیق می کنید با اکانت جدید میان توهین دعوا خواهشا رسیدگی

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2728
مگه راجب اینچیزاهم بحث میکنن؟😢چقد دلم براشون میسوزه از سربیکاری برای چه چیزایی دعوا میکنن😐

بله خیلی هم بحث میکنن عزیزم

دقیقا نمی‌فهمم چرا راجبه نوع زایمان تاپیک میزنن تو اون تاپیک خیلی به اونایی ک طبیعی آوردن توهین شد ب ...

انفاقا يه عده كه طرفدار طبيعي بودن هر چي تونستن به سزاريني ها گفتن 

يكنفر گفت يزاريني ها درد دارن بعد چرت ميگن كه درد نداشتيم و يكي يادمه گفت تحمل ندارن درد طبيعي بكشن بيخود ميكنند مادر ميشن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
یکی میگه من اولین بچم دختر بود دلم میخواد این یکی بچم پسر باشه، بعد حالا همه اونایی که خودشون پسر دل ...

من همیشه گفتم تو اینجور تاپیک ها دختر با پسر فرقی نداره هردوتا هدیه خدا هستن مک یه دختر دارم اگه پسردایی بشم به اندازه دخترم دوسش دارم و بهش محبت میدم

اکثرسزارینی ها،سوندبهشون وصله،چطورمیگن نداشتیم

نمیدونم دکتر اینا عالی بوده ازداخل سیستم ادراری رو پلمب کرده دکتر ما تشخیص داده که ممکنه تا بهوش بیایم ادرار کنیم سوند زده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
انفاقا يه عده كه طرفدار طبيعي بودن هر چي تونستن به سزاريني ها گفتن  يكنفر گفت يزاريني ها درد د ...

عزیزم منم گفتم به هردوتا طرف توهین شده اصلا مقصر استارتر اینجور تاپیک هستن ک چنین تاپیکایی میزنن و طبق تجربه خودشون برا همه نسخه میپیچن

چرت میگن سزارین خیلی بهتره اونم الان که مردها توقع جنسیشون بالاست با یه بدن جر خورده دیگه مثل اول نم ...

۱۲تا خیلی خوبه که منم از بخیه هاش وحشت داشتم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من همیشه گفتم تو اینجور تاپیک ها دختر با پسر فرقی نداره هردوتا هدیه خدا هستن مک یه دختر دارم اگه پسر ...

دقیقا، یکی خب شاید دلش میخواد بچش پسر باشه چرا ضدحال میزنیم به بقیه آخه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
خداییش چنان حرفایی زدن که کلی خندیدم 😁 منطقی دستت ببره دردمیاد مگه میشه شکم پاره بشه درد نیاد یا طر ...

سوند ک شنیدم برای همه میزارن ولی عزیزم شاید یه عده راست بگن چون خودمم بعد زایمان طبیعی خیلی زود سرپا شدم اینجا گفتم همه تعجب کردن یه نفر گفت تو اطرافیانم ندیدم ولی برا من پیش اومده شاید اونا هم راست بگن

واقعا سرزمین عجایبه طرف میکه پدرمادر وظیفه ای ندارن نسبت به بچشون این حرف واقعا مزخرفه مگه بچه ها خودشون خاستن به این دنیا بیان پدر مادر دختر و پسر وظیفشونه تااخر عمر بچشون و تامین کنن پشتش باشن پدر عروس وظیفشه جهاز بده پدر داماد وظیفشه خونه بده بچش 

نمیشه فقط بزایی و بعد بگی برو خودت پول دربیار شکمتو سیر کن تحصیل کن جهاز بخر خونه بخر 

خاهشا با این طرز تفکر بچه نیاره تا بچش بدبخت نشه  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نمیدونم دکتر اینا عالی بوده ازداخل سیستم ادراری رو پلمب کرده دکتر ما تشخیص داده که ممکنه تا بهوش بیا ...

تابحال نشنیده بودم،باورکن یچی ازخودشون میگن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
خداییش چنان حرفایی زدن که کلی خندیدم 😁 منطقی دستت ببره دردمیاد مگه میشه شکم پاره بشه درد نیاد یا طر ...

اره عزیزم بدون سوند میشه ولی کار هر پزشکی نیس تعداد انگشت شمارن بدون سوند عمل میکنن من تهران دیدم فقط دوستام انجام دادن ولی سخته زود باید سرپا بشی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب