2733
2734
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست

اطلاعاتشون صفره میان نظر میدن مگه پزشکن دیروز یکی تو تاپیک میگف وای سزارین کنی تا یکسال نمیتونی تکون بخوری بچتو بغل کنی   پس اینهمه سزارینی تایکسال چکار میکنن نظراتشون درمورد واکسنم که خودش به نوعش جالبو شنیدنیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خیرسرمون تبادل نظره اسمش روشه ولی متاسفانه کسی اینجا نظر مخالف بده تاثابت نکنن اشتباه میکنه دس بردار ...

بله دقیقا منم میام ولی کمتر نظر میدم تو تاپیک عصابم راحت تره

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راجع به اون پر بازدید داری صحبت میکنی؟؟🤣🤣

من بچه ندارم کلن 

ولی هر دو طرف تخیلی نظر دادن 

بیشتر طبیعی ها ، که میگن زایمان شبیه پریود ه😐

خو لامصب پرینه رو میبرن حداقل ۵،۶ سانت و بخیه میزنن،  تازه جاشم یه جای نا میزونی هست 

توی سزارین هم شکاف ۱۰ سانته

من دیدم طبیعی ها بعدش بیشتر سختی میکشن بخاطر اون بخیه ها و... 

و کسی رو ندیدم بعد زایمان بلند شه کاراش رو بکنه 

یکی رو برامون تعریف میکردن ، در حد افسانه بود حرکتش 

اینجا همه طبیعی ها مدعین 🤣🤣🤣

من کم میام چون اعصابم خورد میشه تمام زن های بی دست و پا و کسانی که هیچ استقلالی ندارن اعصابم بهم میر ...

بله منم مثل شمام بعضی حرفاشون واقعا عصاب آدمو بهم میریزه دقیقا این حسو به آدم میده ک چن نفر خانم دور هم نشستن سبزی پاک میکنن و غیبت میکنن🤣🤣

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
من کم میام چون اعصابم خورد میشه تمام زن های بی دست و پا و کسانی که هیچ استقلالی ندارن اعصابم بهم میر ...

اره بعضی تاپیکا منم عصبی میکنه بجاش ادم بره پیاده روی یاکتاب بخونه بهتر ازاینجاس 

خدایا داده ونداده ات راشکر
یه نگاه به پربازدید بندازی میبینی عزیزم

اها نخوندم اما دیدم دوستان تاپیک زدن که یه عده سر چ چیزا دعواشون میشه یکیشم همون النگوعه بوده گویااا😆

همین دیگه اینا باید فکر جدی بکنن برا خودشون

2740

همهههه هم ادعای  بافرهنگ بودن رو  دارن اینجا

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
فلفل دلمه رو میگی؟

اره😐😐😐

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

دقیقا 

مخالفشونم نظر بدی هر چی لایق خودشونو خونوادشونه بارت میکنن  

من سعی میکنم خیلی کامنت نزارم

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
آره  یه سری به هم میگن گ ش ا د🤣🤣🤣 و چیزای دیگه

وای امان ازجهل وبعضی ها خیلی طرزبیانشون بی ادبانس

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،