2726
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست
وقتی یکی تاپیک میزنه به دیگران میگه فلج نمیشه انتطار داشت بیان دست و پاشو ببوسن و ازش قدردانی کنن😂

ن عزیزم من نگفتم کار ایشون درست بود اتفاقا ایشون با طرز صحبتشون باعث شدن فقط دوطرف به هم توهین کنن و اونایی ک باردار هستن بهترین از توصیف وحشتناکی ک تو اون تاپیک از دوتا زایمان شده

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیرسرمون تبادل نظره اسمش روشه ولی متاسفانه کسی اینجا نظر مخالف بده تاثابت نکنن اشتباه میکنه دس بردار نیستن من بخاطر فضای بد سایت کمتر میام اینجا 

خدایا داده ونداده ات راشکر

مذهبی میگن زایمان طبیعی خوبه و میگن شوهرت رو حتی اگر هیچ علاقه ای بهش نداری به خودت بگو قسمتمه باید تحمل کنم چیزهایی که دیشب تو همین سایت دیدم فقط و فقط حرف گوش کن بار اومدن و از خودشون هیچ فکری ندارن و کاملا بی دست و پا تمام فکرشون دست خانواده و شوهراشونه همین

منم فرستادم

قربونت عزیزم 😘🌹

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
فداتشم😘😘

دور از جون گلم

عزیزمی😘🌹

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
مذهبی میگن زایمان طبیعی خوبه و میگن شوهرت رو حتی اگر هیچ علاقه ای بهش نداری به خودت بگو قسمتمه باید ...

کلا تو این سایت چیزای عجیب زیاد میبینی سرزمین عجایب اصلا🤣🤣

اخه کی دیگه سر این چیزا دعوا میکنه واقعا چنین افرادی باید یه فکر جدی به حال خودشون بکنن

یه نگاه به پربازدید بندازی میبینی عزیزم

من کم میام چون اعصابم خورد میشه تمام زن های بی دست و پا و کسانی که هیچ استقلالی ندارن اعصابم بهم میریزه انگار بیست سال قبله واقعا مثل زنهایی که دور سفره جمع میشن سبزی پاک میکنن همچین حسی داره که گاهی هم باحاله برا همین فقط گاهی میام که اکثر مواقع عصبی میشم و پشیمون

2706