2737
2739
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

1479 بازدید | 154 پست

همش دعوا هستش دو جبهه مختلف تو هر موضوعی سعی دارن نشون بدن فکر اونا بهتره و عقایدشون درسته و تو این راه هر توهینی به هم دیگه میکنن از خانمای عزیز خواهش میکنم دیگ راجبه زایمان طبیعی تاپیک نزنید چون فقط تو این تاپیک ها توهین به همو دیدم من اونایی ک سزارینی بودن به طبیعی ها توهین کردن و برعکس و درآخر لطفا مواظب نوع حرف زدنمون باشیم ک باعث شکستن دل ها نشه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بس فضولن

هرکسی اختیار بدنشو داره

میان میگن سزارین بده طبیعی خوبه یا بالعکس

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731

این که چیزی نیست من یه چیزایی دیدم 

طرف تاپیک میزنه ناهار چی داریم گوه داریم کلی به مادرش توهین کرد بعد که دید همه بهش توپیدن گفت واای حلالتون نمیکنم که قضاوتم کردید اون تاپیکو من نزدم دست بچه مچه ها فامیل بود شاید اونا زدن😐

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

به شخصه طرفدار سزارینم 

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂
2740

و این نکته رو هم بگم ک نوع زایمان یخ چیز کاملا شخصیه و به کسی ربطی نداره و اگه کسی راجبه اینکه کدوم زایمان بهتره ازمون سوال کرده طبق نظر شخصیمون نظر ندیم و درست راهنماییش کنیم برای مثال من خودم زایمانم طبیعی بوده ک نه کله بچم خربزه ای شده ن مشکلی پیدا کرده خودمم هیچ کدوم از مشکلاتی ک خانما تو تاپیک پربازدید گفتن رو پیدا نکردم ولی این نوع زایمان برای من خیلی خوب بوده ولی شاید برای یا نفر دیگ خوب نباشه بنابراین چن نفر ک ازم سوال کردن گفتم ک باید از دخترشون بپرین و شرایط خودشونو ببینن چون معتقد بودم طبق نظر شخصیم بهشون طبیعی رو توصیه کنم حق الناس گردنم میوفته

موندم اینایی که هر روز دعا میکنن ازدواج کنن بعد به بقیه میگن وایییی چقد رود ازدواج کردی وای چقد زود بچه دار شدی یا بالعکس حتی 

بابا زندگیا متفاااااوته داستانا متفاوتههههه بفهممممم

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
یه دنیای دیگس کلا  نگا کن و بگذر

من ک اهمیت نمیدم زیاد تو تاپیک نظر نمی‌ذارم فقط خواننده ام ولی بعضی وقتا ناراحت میشم

بس فضولن هرکسی اختیار بدنشو داره میان میگن سزارین بده طبیعی خوبه یا بالعکس

دقیقا شما تو اون تاپیک پربازدید ببینی یکسره فقط دارن به هم توهین میکنن

عجیبتر اینه که میگن دختر خوبه پسر خوب نیست حالا میخوان فرقی نزارن😁

کلا یا ازین ور بوم میوفتن یا ازون ور😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊