2733
2739
عنوان

پاگشا نوزادتون پدر شوهر مادر شوهر چی دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد تومن زمان شما همون یازده تومن الانه 

اون تیغ زن نیست فقط چون عروسه نباید توقعی داشته باشه هرچند من جای عروستون بودم به زور کسی طلافروشی نمیبردم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2731
نوزاد که هیچی واسه خونه نویی فقط واسه شوهرم کفش خریدن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣منم موقع تولدا فقط تولد شوهرم کادو میدن تولد من میگن وای یادمون نبود🤣درحالی که من دعوت میکنم میگم تولدمه بیاین🤣🤣

👈🤷👉
نوزاد که هیچی واسه خونه نویی فقط واسه شوهرم کفش خریدن

😂😂😂

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

پول دادن به دخترم

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2740
عیب نداره محل نده منم تولد اونا خود به خود یادم می‌ره تاحالا یه تبریک هم ازم نشنیدن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

۴ساله عروسشونم یه سالشو تولدمو تبریک گفتن دیگه نگفتن حالا اگه من یادم بره یا از لج تبریک نگم آسمونو به زمین میدوزن شوهرمو به جونم میندازن

❌حاجی جان لایک نکن ❌
2706