2752
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56262 بازدید | 1197 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم اخه میترسم نظام پزشکی هم پشت پزشک رو بگیر و قصورش اثبات نشه دوباره برگردم سر خونه اول

تو چرا از اپراتور شکایت کردی اخه؟ باید از مسئول اصلی شکایت میکردی ... تحقیق کن ببین دستگاه واقعا مال خودشه یا نه.... میتونی از دوستات یا فامیل بفرستی اونجا ببینن واقعا اخراج شده و ایا دستگاه سرجاشه و دقیقا همونه یا نه و دوستت بپرسه دستگاه مال کیه و از این حرفا ...اگر اپراتور بوده باشه در بهترین حالت در تهران الان ماهی ۱۵ میلیون میگیرن...

باید از پزشک شکایت میکردی،اینجوری منصفانه تر بود.

من رفتم نظام پزشکی و متاسفانه پرونده تشکیل ندادن گفتن برو تا دو ماه دیگه منم دیذم پزشک و کلینیک پشت اپراتوره گفتم خب همونا دیه رو میدن دیگه فقط شکایت از اپراتور رو ادامه دادم نمیذونستم پشتشو خالی میکنن و اینجوری میشه

الانم بخوام اسم پزشک هم اضافه کنم ۳_۴ ماه دیگه درگیر میشم کشش شو ندارم دیگه

2731
اخه احتمالشم بود نظام پزشکی پشت پزشک رو میگرفت و قصورش اثبات نمیشد

دندونمو یه پزشک ازبین برد خواستم پیگیربشم اینقدر گفتن نظام پزشکی پشتشونه ونمیتونی کاری کنی که بیخیال شدم ولی اشتباه کردم چون حق بامن بود

یه روز برو یه جاب دیگه لیزر  ببین واقعن پوستت حساسه یا نه  شاید واقعی پوستت حساس باشه و ...

نه عزیزم چرا همش نسوخت فقط اون شات اول ک درجه رو بالا زده یود سوخت اگه حساس بود همش میسوخت یا ملتهب میشد

من رفتم نظام پزشکی و متاسفانه پرونده تشکیل ندادن گفتن برو تا دو ماه دیگه منم دیذم پزشک و کلینیک پشت ...

به احتمال زیاد دستگاه خودش نیست و فقط یه اپراتور ساده بوده.... وگرنه اگر دستگاه خودش میبود قطعا از همون اول پشتش نمیگرفتن و بیخیال میشدن‌.... میگفتن خودش مسئوله دستگاهشه و پولدارم هست خودش حلش میکنه....

یه روز برو یه جاب دیگه لیزر  ببین واقعن پوستت حساسه یا نه  شاید واقعی پوستت حساس باشه و ...

عزیزم پوستشم اگه حساس باشه وظیفه اوناست که قبلش چک کنن و دستگاه رو بر همون اساس تنظیم کنن یا بهش اطلاع بدن موضوع رو.

نه اینکه چون پوستش حساسه طرف رو جزغاله کنن بع. بگن عه پوستت حساس بود! 

برای این کارا پروتکل دارن.... 

اخه احتمالشم بود نظام پزشکی پشت پزشک رو میگرفت و قصورش اثبات نمیشد

چی بگم والا. خدا ازشون نگذره. این پولا خوردن ندارن. خاک تو سرشون کنن که این همه درآمد دارن حالا که کوتاهی کردن و به یه نفر آسیب زدن حاضر نیستن خسارت رو بدن. 

شما رضایت نده، کلینیک بیمه مسولیت داره و بیمه باید پرداخت کنه. اون اپراتورم اگه تحت پوشش بیمه نبوده ...

واقعا از نظر قانونی میتونه از کلینیک شکایت کنه؟ با چه عنوانی؟ بعد اگه بیمه داشتن ک مسئول کلینیک راحت میداد دیه رو، اینجوری مقاومت نمیکردن

ببین من ک شکلیت کردم پیگیر حقم شدم ولی الانم بحثم اینه پزشک و مسئول کلینیک ک مقصر بودن جا خالی داذن

مگه نمیگی اپراتور ایشون بوده ؟

ایشون مقصره عزیزم 

بلد نبوده نباید انجام میداده 

بعد خیلی از این اپراتورها دستگاه برای خودشونه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اخه از نظر قانونی به چه دلیلی میتونه شکایت کنه

ببین اینا که راحت میگن شکایت کنه و ....

پاشون به دادگاه نرسیده، ببینن چه خبریه.

الان اون خانم میگه بعد این هر کس اسیب ببینه تو مسیول، اون دکتر و مرکز سر جاشه، و هیچ مشکلی هم براش ایجاد نمیشه.

فقط اپراتور عوض میشه.

به این اپراتور هم ثابت شد که ، هستن افرادی که پیگیرن، باید مراقب باشه.

تو چرا از اپراتور شکایت کردی اخه؟ باید از مسئول اصلی شکایت میکردی ... تحقیق کن ببین دستگاه واقعا مال ...

دستگاه مال خودش نیس خودش بدون اینکه من بپرسم گفت. من رفتم نظام پزشکی و متاسفانه پرونده تشکیل ندادن گفتن برو تا دو ماه دیگه منم دیذم پزشک و کلینیک پشت اپراتوره گفتم خب همونا دیه رو میدن دیگه فقط شکایت از اپراتور رو ادامه دادم نمیذونستم پشتشو خالی میکنن و اینجوری میشه

الانم بخوام اسم پزشک هم اضافه کنم ۳_۴ ماه دیگه درگیر میشم کشش شو ندارم دیگه

نه عزیزم چرا همش نسوخت فقط اون شات اول ک درجه رو بالا زده یود سوخت اگه حساس بود همش میسوخت یا ملتهب ...

بنظرم اگر دستگاه خودش نبوده از شکایتت بگذر و تمومش کن چون از پزشک شکایت نکردی که.... بیخیال طرف قتل میکنه میرن  پادرمیانی و بخشش.... همینکه  با مادرش اومده و گریه کرده کافیشه درس عبرتش شده ببخش که دنیا دار مکافاته  

2706