2737
2739
عنوان

پاگشا نوزادتون پدر شوهر مادر شوهر چی دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 47 پست
معمولا طلا میبرن نزدیک های بچه ولی خب عروس شما کمی پر رو تشریف دارن

این به غیر وسایلایی مامانم برا سیسمونیش گرفت طلا هم برا پاکشای نوزاد گرفت البته به زوور و خودش رفت که سنگین انتخاب کنه

ع
برای جفت بچه هام قربونی دادن بخاطر همین هیچ توقعی نداشتم اولی یادم نیست دومی پاگشا ۳۰۰تومن پول دادن ...

خب گوسفند دو تومنه نهایت سه تومن یازده تومن طلا کجا !

ع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صد تومن زمان شما همون یازده تومن الانه  اون تیغ زن نیست فقط چون عروسه نباید توقعی داشته باشه ه ...

یک گرم کجا و هفت گرم کجا ، ولی حرفم به پررو بودنشه ، مادرم یه گوشواره طلا هم نداره اون وقت این گدا صفت اومده هی تیغشون میزنه

ع
2740

والا عزیزم بچه من راه دور دنیا اومد  و با اینکه رفتن مسافرت و تو راه برگشت از شهر ما رد شدن، ولی ب بهانه خستگی ک چه میدونم رو بچه میفته نیومدن دیدنش.

۲ ماه بعد ک رفتم شهر خانواده هامون فقط مادرشوهرم اومد ب زور من برد خونشون ک همه جاری ها و خواهرشوهرا جمع بودن و بچه رو دیدن .درواقع من و بچه رفتیم دست بوسی اونا(عوصیا).

اخر سرهم پدرشوهر ۲۰ تومن هزاری و مادرشوهرم ۱۵ تومن هزاری برا چشم روشنی ب بچم دادن😒

والا عزیزم بچه من راه دور دنیا اومد  و با اینکه رفتن مسافرت و تو راه برگشت از شهر ما رد شدن، ول ...

عجب 😐 حالا اگه نداشته باشن اشکال نداره ها ولی داشته باشن و اینجوری کنن زشته 

ع
چه دلیلی داره عروستون بکوبه تو سرتون؟مگه بدهکارید؟ به نظرم خودتون خیلی رو دادید.

اره خیلی رو دادن بهش ،باورت میشه بابام براشون جهاز چیزای واجب و گرفت (یخچال لباسشویی،و..) به غیر این باز عروسیشونو خرجشونو داد سرویس گردنبند و النگو گرفت ،یه سال بعد عروسیشون دعوا انداخت که هیچی برام نگرفتید پول شوهرمو این چند سال خوردید چرا هیچی نداره !

حالا برادرم بعد سربازی زن گرفت زیاد شاغل نبود که چیزی داشته باشه ۲۲سالش بود 

فک کردی تموم کرد دعواشو؟ سه چهار بار دیگه هم باز دعوا انداخته سر همینا

ع