2737
2739
عنوان

فاز اینایی که تو مراسم خاکسپاری عینک دودی میزنن چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 52 پست

چه ربطی داره خب 

منم میزنم یعنی همه میزنن

هم عینک دودی میزنم هم دستکش سیاه دستم میکنم 

یا مردا هم عینک دودی میزنن هم کروات مشکی میزنن

اینکه تو مرتب و خوشتیپ سر مزار کسی حاضر بشی بی احترامی نیست اتفاقا داری به طرف احترام میذاری

اگه با لباس رنگی و نا مرتب و نامناسب بیای اون یعنی بی احترامی

Having fun while stuck in life

عینک دودی واسه ی تیپ نیست

معمولا ساعتای تشیع جنازه اوج آفتابِ قبرستونم بیابونه خب چشمشون اذیت میشه

یه عده ام دوست ندارن وقتی گریه میکنن چشمای پف کرده شونو کسی ببینه خب عینک میزنن معلوم نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما برا عروسیا لباس میخریم و خوشگل میکنیم اونا برا مراسم و فاتحه 😅یکی از مشتریا مامانم پارچه مخمل مشکی سنگ دوزی شده شریک😂اورده بود بدوزه برا مراسم🥴🥴🥴

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731

بخدا دوره این حرفا گذشته عینک دودی برا سلامت چشمه بعضیا واقعا بدن اون‌ اذیت میشن .تیپم که یه سبکه همیشه اونجوری میپوشن تو مراسم ختم مشکی.وگرنه فازی ندارن .هیچ اسیبی هم به ما نمیزنن.نمیگم ارایش مردن و عحیب غریب بودن‌خوبه ولی بعضیا کلا اینجوری لباس میپوشن نمیشه من بگم چرا مثل من ساده نپوشیدن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

کار خوبی میکنند در هر حالتی باید به خودت برسی عینک هم برا نور میزنن در کل سبکشون اینه شما هر طوری دوست دارید باشید به شما که آسیب نمیزنن 

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
2740
ما برا عروسیا لباس میخریم و خوشگل میکنیم اونا برا مراسم و فاتحه 😅یکی از مشتریا مامانم پارچه مخمل مش ...

شریک=شیک😐تف به کیبورد

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
مشکل اینجاست تو فرهنگ‌ما هر کس بیشتر تو‌سر و‌صورت‌خودش بکوبه، فکر میکنیم مرده رو‌بیشتر دوست داشته ع ...

آره باید حتما با لباس خاکی و پاره بیوفتی رو زمین تشنج کنی و بکوبی تو سر و صورت خودت تا بگن وای این چه عزاداریه

اگه مرتب لباس بپوشی یه کناری وایسی فاتحه بفرستی میگن اینو نگاه کن عین خیالش نیست 

Having fun while stuck in life

قرار نیست که چیزی برای من خوبه برا همه خوب باشه و برای من بد برا بقیه هم‌بد .اگر اینو قبول میکردیم صلح و‌ارامش بیشتری تو دنیا بود

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

وااا چه حرفیه من شاید از نوجونی سرخاک می فتم میزدم الانم دورازجون برم مراسم تشیع میزنم چه ربطی داره ادم گریه میکنه صورتش چشمش پف میکنه یا افتاب هس اذیت میشه 

چه طرزفکرا دارید بخدا مال کجایید خدا وکیلی 

الان که ناخن و مژه همه دارن نمیتونن بخاطر مراسم هم سریع ریمو کنن عینک که دیگه جای خود داره 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
چه ربطی داره خب  منم میزنم یعنی همه میزنن هم عینک دودی میزنم هم دستکش سیاه دستم میکنم  ...

دقیقا👌👌👌

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ما برا عروسیا لباس میخریم و خوشگل میکنیم اونا برا مراسم و فاتحه 😅یکی از مشتریا مامانم پارچه مخمل مش ...

حالا ببين تو خانواده ما همه دوتا استايل مشكي دارن براي مراسم تابستونه و زمستونه اقايونمون همه كت و شلوار و پيرهن مشكي ميپوشن صبح هم قبل از مراسم اصلاح ميكنند ميان خانمها هم همگي تيپ خانومانه مثلا مانتو بلند جلوباز با بلوز و شلوار مشكي يا خودم اغلب زير مانتوم اورال مشكي با كفش خانمهانه پاشنه پنج سانتي با كيف كوچيك مشكي و شال حرير مشكي و عينگ افتابي داريم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706