2733
2734
عنوان

فاز اینایی که تو مراسم خاکسپاری عینک دودی میزنن چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 52 پست

خواهشا اونایی که ریلکس نیستن خودشونو از شذت ناراحتی نندازن تو قبر مرحوم!! طرف خانواده درجه یک و اقوامش وایسادن کنار انقدر تو سر کله خودش میزنه بقیه باید بهش دلداری بدن ارومش کنن😐

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
چه ربطی داره خب  منم میزنم یعنی همه میزنن هم عینک دودی میزنم هم دستکش سیاه دستم میکنم  ...

ما صبح مراسم خاكسپاريمون مردها همه اصلاح ميكنند بعد سمت شوهرم تا چهلم مردها ريششون رو نميزنند شوهرم هم از رسم سمت خودشون خوشش نمياد تو ختم مادربزرگ و پدربزرگش قشنگ صبح رفت دوش گرفت اصلاح كرد شيك پاشد رفت مراسم خاكسپاري

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
حالا ببين تو خانواده ما همه دوتا استايل مشكي دارن براي مراسم تابستونه و زمستونه اقايونمون همه كت و ش ...

چه با کلاس 😅ما همه تیپ معمولی، معمولا فامیل درجه یک چه اقا چه خانوم تا بعد چهلمم اصلاح نمیکنن😑😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
تو رو خدا با عينك زدن مردم هم كار داريد؟!براش داستان درست ميكنيد؟ من عزيز ترينم فوت كرده بود ، ...

ول کن بابا فقط بلدن حرف دربیارن بدتر عصبی میکنن یا بیکارن میخوان تاپیک جنجالی بزنن بشینن کر کر بخندن والا توهین نباشه تو روستاهای دورافتاده من رفتم مراسم تشیع همه پاشنه بلند و عینک دودی و با لاک و ناخن بودن دیگه تو تهران شهرای بزرگ که جای خود داره والا فقط موندن بگن چرا ابن موقع رفتید دسشویی یا ...ببخشید عزیرم اسی عصبیم کرد واقعا

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
ما صبح مراسم خاكسپاريمون مردها همه اصلاح ميكنند بعد سمت شوهرم تا چهلم مردها ريششون رو نميزنند شوهرم ...

اخه عیبی نداره آدم ریششو بزنه

ریش چه ربطی به عزاداری داره

این چیزا این روزا خیلی کمرنگ شده دیگه

یه خروار ریش و پشم رو صورتت بمونه که بگی عزاداری مثلا ؟

Having fun while stuck in life
آره باید حتما با لباس خاکی و پاره بیوفتی رو زمین تشنج کنی و بکوبی تو سر و صورت خودت تا بگن وای این چ ...

وای یاد ختم دوتا از فامیلای همسرم افتادم . ب فاصله دو هفته از هم فوت شدن اولی خانم جوون بود ک از طبقه متوسط رو ب پایین بود . فامیلای پدرش و همسرش وحشتناک خودشونو میزدن چنگ مینداختن رو صورت حتی ی خانم  محکم سرشو میکوبید ب زمین . حالا فامیل نزدیکشم نبودا  اصلا ی وضعی بود . من بیشتر ترسیدم تا متاثر بشم . 

اون یکی  ی مرد ۷۰ ساله بازاری پولدار . کسبه کارشونو تعطیل کردن تو تشیع پیکر شرکت کردن انصافا ادم خوب و دست بخیری هم بود . خیلی مراسم شلوغ و شیکی داشت . خانواده شم خیلی دوستش داشت و کلی عزا داری کردن . خبری و از خود زنی و جیغ و داد نبود . وای یکی از فامیلا ک تو ختم اون خانم جوون بود امد برای اینا عزاداری کنه جیغ زد و خودشو زد بچه هاش گفتن زشته ابرومونو بردی ساکت شد . درصورتی تو مراسم اون خانم  همینکارو میکرد بچه هاش بدتر از خودش بودن 😅. 

فرهنگ ادما باهم فرق داره مراسم مرد ۷۰ ساله انگار مزون بود خانما تیپ های انچنانی زده بودن بوی عطرشون قاطی شده بود .مراسم خانم جوون صورتا قرمز ، هرکی ژولیده تر بود یعنی بیشتر مایه گذاشته بود 😅

یاد سریال دارا و ندار افتادم 😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘