2733
2739
عنوان

وای این چی بود دیدم سر صبحی😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 89 پست
ازش شکایت کن

نه بابا نمیشه....اون مجموعه عکس تایید شده دانشگاه ییل امریکاست و یه مجموعه دقیقه مثلا....ولی خوب با فرهنگ ما جور نیست اصلا....کجا برم شکایت کنم؟ بعدشم صفر بگیرم مشروط بشم😰😢

اوپن مایند هست زیادی😕

ببین دیگه وقتی موضوع علمی باشه اسمش اوپن مایند بودن نیست اینم جز کارشه مثل سکسولوژیستا خب اینم دکتره درسته؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره زیاد فکر کردم دیدم کلا اونجا نباشم بهتره...جلسات بعدی هم اصلا باهاشون صمیمی و گرم برخورد نمیکنم. ...

با لباسن یا بدون لباس عکسا در چ حده

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
ببین دیگه وقتی موضوع علمی باشه اسمش اوپن مایند بودن نیست اینم جز کارشه مثل سکسولوژیستا خب اینم دکتره ...

دکترای نوروساینس هست...میدونم بحث علمیه ولی خوب ما قراره روی بچه ها کار کنیم...عکسها هم درجه بندی شده هستن...مثلا صدتای اول عکس بچه است...صدتای بعدی بزرگترا...صدتای بعدی عکس میوه و غذا و... آخراش عکسهای اونجوری بود....میتونست فقط 500 تا عکس اول رو که به درد کار ما میخوره بده بهمون نه همشونو...الان اون پسره هم داره این عکسارو دیده😕 یه جوریه کلا مساله😕 امروز من نمیرم میگم کار دارم نمیرسم بیام خودتون انتخاب کنید بعدا منم میگیرم عکسای انتخاب شده رو ازتون

2740
فیزیوتراپی موادشو خودش آورده بود..البته فقط آرد و تخم مرغ و شیر و روغن

خب عزیزم شما که زیست خوندی دیگه ظرفیت خیلی چیزارو باید داشته باشی اتفاقا شما ادامه ی جلسات رو برو خیلی پررو و جدی باش جوری وانمود کن که اگر خواستن هم نتونن از این موضوع سواستفاده کنن و بدونن باید تو کار جدی باشن

اومدم بگم همسایت از سرشم زیاده دیدم تاپیکت قفله 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
نوشته مثبت ۱۸ یعنی لخت جانم🙄

مثبت هجده بوس و اینا میشه عکسای اونجور ی هم میشه اگه بوسه بره سنگین باشه

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
ازش شکایت کن

چرا شکایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

اولا حجب و حیا ایشون کاملا درست و سرجاشه

اما استاده ک مریض جنسی نیس ک میگی شکایت کن مرتبط ب درسه و بعضی رشته ها مخصوصا روانشناسی و زیر مجموعه‌هاش از این موردا زیادی داره

2706