2733
2739
عنوان

وای این چی بود دیدم سر صبحی😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 89 پست
خب عزیزم شما که زیست خوندی دیگه ظرفیت خیلی چیزارو باید داشته باشی اتفاقا شما ادامه ی جلسات رو برو خی ...

ناراحته که کیکش خوش رنگ نبود😀 منم قبلش گفته بودم درس دارم ولی اصرار کرد آماده کنم دیگه حقش بود😀

میدونی جلساتو میرما ولی حس خوبی ندارم اصلا شوکه شدم از دیروز باز نکرده بودم ببینم چی هستن...الان که دیدم واقعا حالم بد شد...آخه خیلی عذر میخوام عکسها انواع پوزیشن...😰 هستن...کلا حالم بهم خورد یه دفعه دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترای نوروساینس هست...میدونم بحث علمیه ولی خوب ما قراره روی بچه ها کار کنیم...عکسها هم درجه بندی شد ...

خب یه فایل علمی بوده دلیلی ندیده که بشینه ویرایش کنه انقد کار داره که به حساسیت دانشجو فک نکنه!روی جنبه ی شما حساب کرده فردا هم اگر با همون بخش اول کارتون راه بیفته دلیلی نداره سراغ اون عکسا بره فک میکنی یه جوری میگی انگار اونا تا حالا ندیدن؟؟گیر نده کسی که دنبالش باشه راه خودشو پیدا میکنه لنگ چهارتا عکس نیست که بخواد باهاشون شما رو اذیت کنه مگر اینکه قبلا چيزی ازشون دیده باشی وگرنه اگر تا الان مشکلی نداشتی از این به بعدم نداری تابلو باشی رفتارت بچگونه بنظر میرسه عادی جلوه کن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728
چرا شکایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟  اولا حجب و حیا ایشون کاملا درست و سرجاشه اما استاده ک مریض جنسی نیس ک ...

آره خوب دقیقا همینجوریه نمیشه که شکایت کرد...تحقیق ما هم روی بچه هاس و قراره از عکسای اول این مجموعه که موردی ندارن انتخاب کنیم...میتونست کل عکسها رو بهمون نده استاد..ولی خوب همشو داد😕

چرا شکایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟  اولا حجب و حیا ایشون کاملا درست و سرجاشه اما استاده ک مریض جنسی نیس ک ...

آخه دیدم ناراحته و دوس نداره با آقایون ببینه فکر کردم استادش کار برعکس انجام داده گفتم شاکی بشه

2740
آره خوب دقیقا همینجوریه نمیشه که شکایت کرد...تحقیق ما هم روی بچه هاس و قراره از عکسای اول این مجموعه ...

میدونم چی میگی 

منم جای ت بودم واقعا خجالت میکشیدم در کنار آقایون 

ولی خب مرتبط ب درسته و در آینده هم قراره خیلی از این چیزا ببینی سعی کن خجالتو کنار بذاری و با اعتماد به نفس باشی ت ک اشتباه نکردی

آخه دیدم ناراحته و دوس نداره با آقایون ببینه فکر کردم استادش کار برعکس انجام داده گفتم شاکی بشه

ن عزیزم این چیزا ت دانشگاها فراوونه باید بتونه از پسش بر بیاد

اگ اقایون جنبشو داشته باشن و کرم نریزن اسی هم معذب نمیشه

خب یه فایل علمی بوده دلیلی ندیده که بشینه ویرایش کنه انقد کار داره که به حساسیت دانشجو فک نکنه!روی ج ...

نه بابا اصلا منظورم این نیست که قصد و غرضی داره و میخواد اذیت کنه یا چی...نه اصلا...کاملا بحث علمی هست و دقیقا رو جنبه ما حساب کرده که همه اش رو داده....ولی خوب من تا الان ندیده بودم یه دفعه دیدم شوکه شدم فکر نمیکردم اینجوری باشه...خیلی آدم با درک و خوبیه همه چی رو رعایت میکنه ولی خوب من خوشم نیومد ...البته خیلی راحت میشد عکسا رو جدا کرد کار سختی نبود که فقط 500 تای اولو بزنه به فلش...در کل ممنون باهاتون حرف زدم حساسیتم کمتر شد 😊🙏میرم و بدون هیچ واکنش خاصی ...فقط سریع ترجمه هامو میدم و برمیگردم زیاد نمیمونم برای عکسا و..

عزیزم عادی باش این کارا چیه

دوست من آزمایشگاه میخونه 

میگفت یبار استادمون نفری ی لیوان داده دستمون گفته باید برید ادرار کنید و روش کشت و ازمایش لنجام بدین 

یا اونایی ک تشریح دارن خیلی براشون عادیه 

اونا دیگ این عکسا و این مدل حرکات براشون عادیه 

توهم عادی برخورد کن 

ولی راجب اون عکسا حرفی نزن یا عکس العملی نشون نده 

عادی عادی عادی باش اصن انگار ندیدی 

موقع انتخاب عکسم اگ اون عکسا رو اوردن بالا .هیچی نگو .نظر خاستن بگو نه این عکسا ب درد کار ما و جامعه ما نمیخورن بدون هیچ توضیحی

2706