2737
2734
عنوان

وای این چی بود دیدم سر صبحی😧

1511 بازدید | 89 پست

یه مجموعه عکس هست که تو خارج روی اینا تحقیق شده و سطح احساسات و اینا رو روی عکسا سنجیدند..و یه مجموعه عکس مرجع برای محقق ها هست که دست هرکسی نیست..این عکسا که بالای 2000 تایی میشن فقط استادمون داشت به من و یکی از پسرا که داریم باهم مقاله مینویسیم داد که از بین عکسا انتخاب کنیم برای تحقیق....منم چه میدونستم عکسا رو گرفتم ریختم رو لپتاپ اومدم خونه....الان عکسا رو باز کردم اوایلش عکس بچه و پیرزن و حیوانات و خانواده و این چیزاست...در ادامه آخراش عکسای بد بد مثبت هجده😰 حالا قراره فردا بریم از بین عکسا اونایی که از نظر عددی به تحقیق ما نزدیک هستن انتخاب کنیم و بذاریمشون رو نرم افزاری که طراحی کردیم....اون عکسای بد عدد اروزال بالایی داشتن قطعا قرار نیست انتخاب بشن ولی خوب قراره بشینم با دوتا مرد اون مجموعه عکس رو باز کنیم 😰😐 چه کارای مزخرفی.. اینم شد تحقیق آخه ...خدا لعنت کنه استاد مسخره ما رو😕😐

پهههه 😃 خدا بهت رحم کنه پس

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روانشناسی میخونی؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2738
خوب شما به استادتون بگو من راحت نیستم با عکس های بدش ترجیح میدم با یک خانم باشم یا اصلا کار نمیکنم ب ...

وای من چجوری به روم بیارم که دیدم عکسارو😰 نمیخوام کلا برم...میخوام بگم کار دارم خودتون انتخاب کنید من جلسه بعدی میام انتخاب شده ها رو میبینم

اره همین کار را بکن 

آره زیاد فکر کردم دیدم کلا اونجا نباشم بهتره...جلسات بعدی هم اصلا باهاشون صمیمی و گرم برخورد نمیکنم....فقط کارمو ارائه میدم سریع خدافظی میکنم...کاش فقط تو یکی دو هفته تموم بشه کش ندن این تحقیق مسخره رو

نه ولی تحقیقمون مرتبط با روانشناسی هست...اون یکی دانشجویی که دارم باهاش کار میکنم روانشناسی میخونه . ...

چی میخونی؟

اون تاپیک کیک که عکس گذاشته بودی نوشته بودی پول نگرفتم ینی پول موادشم نگرفتی؟؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706