2737
2734
عنوان

رمان به روی سنگ قبرت تف میکنم

9000 بازدید | 262 پست

خلاصه..یه دختر دانشجو ب اسم ویدا توی اتوبوس ب سه تا پسر مزاحم برخورد میکنه و خیلی اذیتش میکنن و....این رمان به قضیه کارما مربوطه اگه هستین لایک کنید کامنت بزارید تا پارت گذاری و شروع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب اسم سمی داره  

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2728
2740

پارت  1

چمدون قهوه ای رنگ چرخدارم رو به شاگرد مینی بوس تحویل دادم و با خنده به مامان گفتم :

نگران نباش مامان ، من تا فرداشب میرسم اردبیل ..

مامان با نگرانی پرسید : لباس گرم پوشیدی ؟ ویدا اینجا هوا خیلی سرده ! تو رو خدا مراقب

خودت باش ..

هندزفری رو توی گوشم تنظیم کردم و گفتم : اهوم ، مامانی ! از دیشب تاحاال هزاربار بهم گفتی ،

این اولین بارم نیست که با مینی بوس میام اردبیل ..

- آخه هیچوقت تنها نبودی ویدا ، همیشه داداشت پیشت بود ! تا برسی اینجا دلم مثل سیر و سرکه

میجوشه مادر ، منو بی خبر نذاریااا ..

از پلکان باال رفتم ، روی صندلی شماره 9 که انتهای مینی بوس قرار داشت نشستم و گفتم : مثلا

22 سالمه مامان ! بچه که نیستم ! نیازی نیست نگران باشی من حالم خوبه ، شب عیدم کنارتونم ..

- الهی قربونت بشم ، مادر نیستی بفهمی ! وقتی اونجاییا دلم برات پرپر میزنه ! فکر اینکه چی

میپوشی ، چی میخوری ، کجا میخوابی ! ویدا کاش نمیفرستادمت راه دور ! بابات حق داشت ، آخه

مگه آدم تو این مملکت دختر یکی یه دونشو میفرسته اون سر دنیا ؟

با تعجب گفتم : مامان اون سر دنیا کجاست ؟ بندرعباس که همین پایینه ! اصلا از شما انتظار

ندارم خانوم دبیر ادبیات ! مگه یه ترم همه جای ایران سرای من است پاس نکردید ؟

- آخ ورپریده من به تو چی بگم ! نیستی اینجا دلم برای همین شیرین زبونیات تنگ میشه ، خونه

بدون تو و ویهان خیلی سوت و کوره ..

دلم ریش ریش شد و با محبت گفتم : الهی فدات شم مامانی ، فقط یه سال دیگه مونده تا کارشناسیمو

بگیرم ..

- ایشالله دخترم ایشالله ! کارشناسیتو میگیری ، میای پیش خودمون خیالم از تو راحت میشه ..

لبخندی زدم و گفتم : ایشالله ..

در این لحظه شاگرد مینی بوس وارد شد و داد زد : برادرا و خواهرا یه صلوات محمدی برای

سالمتی خودتون و آق شوفر بفرستید که به حق علی راهی شیم ..

همه مسافرین با صدای بلند صلوات دادند ..

مامان هم از پشت تلفن زیرلب آیت الکرسی زمزمه میکرد

2706