2733
2734
عنوان

۱۰ روزه بینیمو عمل کردم دخترم به بینیم ضربه زد طوریش نشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یکم بالاتر گفتم عزیزم ممنون میشم شمام بگی مشهد عمل کردین من دکترم کشاورز منشه

۷ روز بعد عمل میرید برای برداشتن آتل و بخیه

تامپون هم بستگی داره به دکترت دکتر من تامپون نذاشته بود به حاش اسپلینت داخلی گذاشته بود که همون روز آتل برداشت 

بعد باز کردن آتل هفته ای دوبار میرید برای تعویض چسب

نه عزیز من مشهد نیستم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ممنونم عزیزم ک جواب دادین

خواهش میکنم 

عملتون به خوبی پیش بره انشاالله و شکل بینیتون دلخواهتون باشه🤲❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙