2737
2734
عنوان

کرونا گرفتم نامزدم حتی زنگ نزد حالمو بپرسه من باهاش چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 54 پست
عجول نبودم باور کن همه میگفتن این بدون تو میمیره دوستای و همکارمون میگفتن خوشبخت ترین میشی

اتفاقا مردایی که ادای عاشقای اینجوریو در میارن معلومه آخرش چیه، بنطر من کهاول پولتو بگیر، بعد بدون استرس بهم بزن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
این دیگه بعید میدونم ناشی از سرد بودن باشه،خیلی عذر میخوام،میبخشین بی شعور بودن.....

بخدا بیمارستان نیومدن 

حتی همه فکر میکردن میخاد از نامزدش جدا بشه که نیومده

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کم با محبت پولاتو ازش بگیر و بعدش بهم بزن ،وقتی شروع نشده اذیتت میکنه بعدش رو میشه حدس زد، ولی از ...

میخواستم این کارو بکنم ولی وقتی میدونه کرونا گرفتم حتی زنگ نمیزنه ببینه زنده ام چه جوری نقش بازی کنم از در مهربونی پولمو بگیرم 

2731
اتفاقا مردایی که ادای عاشقای اینجوریو در میارن معلومه آخرش چیه، بنطر من کهاول پولتو بگیر، بعد بدون ا ...

خب موندم با مهربونی پولمو بگیرم یا جدی و خشک؟ منتظرم قرنطینه تموم شه برم سرکار

میخواستم این کارو بکنم ولی وقتی میدونه کرونا گرفتم حتی زنگ نمیزنه ببینه زنده ام چه جوری نقش بازی کنم ...

نقش بازی کن ، بعدش بهم بزن ،به گرفتن پولات می ارزه ،به زحمتی که کشیدی بابت پول دراوردن  فکر کن 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2738
بخدا بیمارستان نیومدن  حتی همه فکر میکردن میخاد از نامزدش جدا بشه که نیومده

چقدر بد، طرف هر چقدرم ادم خونسرد و بی تفاوتی باشه باید یه جاهایی برای یه مسائلی (اونم مساله به این مهمی) مراعات کنه و خودشو جور دیگه ای نشون بده که طرف مقابلش رنجیده خاطر نشه 

گرچه مساله به کما رفتن یکی از مهمترین ادمای زندگی به خودی خود مهمه و نیاز نیست تظاهر کنه طرف...

عجیبه........

بخدا 2ماه شروع کرده از هر راهی باهاش راه اومدم زنگ بزنم الان اصلا جواب نمیده 

پولت به بهانه ی ازش بگیر بعدم کات هرچتد خیلی سخته اما بعد عقد ازدواج مهر طلاق مطلقه میخوره به پیشونیت واسه جبران خیلی چیزا دیگه راهی نیس ادمیزاد شیر خام خورده اشتباه رو ادما انجام میدن نه درختای کوچه همین که فوری عقد نکردی یعنی عقل فهمت کامله جای التماس کردن پا رو دلت بذار تا بعدن اون لهش نکنه 

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭
پولت به بهانه ی ازش بگیر بعدم کات هرچتد خیلی سخته اما بعد عقد ازدواج مهر طلاق مطلقه میخوره به پیشونی ...

بخدا میدونست دوسش ندارم انقدر اصرار میکرد رئیسمون بود تو محل کار همه میگفتن چی پیش خدا داشتی انقدر دوست داره اینجوری میکنه برات تازه اصرار داشت عقد کنیم میگفت هرچی بگی مهرت میکنم البته ک الان میفهمم اگرم عقد میکردیم مهرم میکرد کاری میکرد بگذرم از مهرم ولی ۲۴ ساعت دم خونمون بود ۳روز جوابشو نمیدادم نرفته بود سرکار به محض نامزدی انگار به دست آورده باشه شروع کرد باورم نمیشه کسی ک میگفت عطسه میکنی میمیرم حالا کرونا دارم و حتی زنگ نزده حالم از هر چی نامرده بهم میخوره

2706