2752
2734
عنوان

کرونا گرفتم نامزدم حتی زنگ نزد حالمو بپرسه من باهاش چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 54 پست
چقد بی وجدانه مطمئنی بعد از عقد این‌جوری شد؟آخه عجیبه بهش زنگ بزن بگو تکلیفتو روشن کنه اینجور که ...

بخدا 2ماه شروع کرده از هر راهی باهاش راه اومدم زنگ بزنم الان اصلا جواب نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم

فارغ از هر ماجرایی که بینتون خوب یا بد پیش اومده در مورد قسمت رو شدن باید خدمتت عرض کنم به خاطر خجالت و این صحبتا زندگیت رو تباه نکن، صحبت یه روز دو روز نیستکه البته همونم مهمه،اگرم بحث ابرو و این حرفاست هر کاری کنی مردم یه چیزی میگن،تو به خاطر خودت زندگی کن،قرار نیست دیگران به جای تو با همسرت زندگی کنن و تحمل کنن....................

اخه من یه شکست داشتم قبلا اونم اعتیاد داشت 

چند سالته؟ چرا اقد عجولی برا شوهر کردن.... بشین تا یه ادم درستو درمونی بیاد واست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731
بخدا 2ماه شروع کرده از هر راهی باهاش راه اومدم زنگ بزنم الان اصلا جواب نمیده 

دیگه زنگ نزن و دلتو بزن به دریا به خانوادت بگو جریانو

مستقیم نگو پشیمون شدم بگو سر هر چیز مسخره ای باهام قهر میکنه عین بچه ها

بگو یه حال ازم نمیپرسه ببینه زندم یا نه

بگو گوشیشو جواب نمیده و.....

به بابات بگو زنگ بزنه به خانوادش بگه اگه اینجوریه تمومش کنیم

بذار یکم بترسه

چند سالته؟ چرا اقد عجولی برا شوهر کردن.... بشین تا یه ادم درستو درمونی بیاد واست

عجول نبودم باور کن همه میگفتن این بدون تو میمیره دوستای و همکارمون میگفتن خوشبخت ترین میشی

اخه من یه شکست داشتم قبلا اونم اعتیاد داشت 

مهم نیست از خدا بخواه بهترین رو سر راهت قرار بده از ته دل بخوای مطمئن باش جوابتو میده 

الان جدا شی بهتر از اینه که خدای  نکرده بعد بگی دوتا شکست داشتم

abolfazltahan __

برو تو این پیج کمک بخاه کلا واسه رفتار نامزدت

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
دیگه زنگ نزن و دلتو بزن به دریا به خانوادت بگو جریانو مستقیم نگو پشیمون شدم بگو سر هر چیز مسخره ای ...

زنگ نمیزنم دیگه منتظرم خوب بشم برم سرکار پولمو بگیرم کات کنم چون نمیخوام خانوادم درگیر قضیه پول بشن 

کم کم با محبت پولاتو ازش بگیر و بعدش بهم بزن ،وقتی شروع نشده اذیتت میکنه بعدش رو میشه حدس زد، ولی ازین رابطه درس بگیر اصلا اصلا پس انداز ت رو رو نکن واسه خواستگار یا نامزد ،بذارش یه گوشه بدرد روز مبادا میخوره

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706