2737
2739
عنوان

مامانم نمیزاره درس بخونم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 51 پست
سلام عزیزم من کاملا میفهمم تو فک میکنی مادر پدرا خیلی عقل کل هستن اونا خودشونم درگیر شکستای خودشونن. ...

سلام بروی ماهت عزیزم

والا گلم شما درست میگی ولی واقعا امکانش محیا نیست برم کتابخونه😔ترس از شکست دوباره و بودن کنار مادرم و دیدن دوباره‌ی اذیتاش دیوونه‌م میکنه😢

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه زندگیمه درسم وجودمه عشقمه تمام آرزوم بودن تو لباس پزشکیه وقتی به یکی زندگی میدمه وقتی توراه ...

دوباره تلاش کن مطمئن باش بااین انگیزه که داری امسال میشی وحتی اگر رتبه نزدیک به پزشکی نمیارس پریتاری یا علوم ازمایشگاهی حتما بزن

عزیزم می‌خوام داستان دوست پسرمو برات بگم 

دوست پسرم تو یه خانواده پنج نفره بزرگ شده ک سه تا برادرن . دوتا برادر بزرگ‌ترش از بچگی با پدرشون کار میکردن و دستشون تو جیب خودشون بوده . انقدم اذیت شده بودن ک شده بودن دوتا آدم سرد و خشن . اینم برادر کوچیکه بوده کلی اذیتش میکردن تحقیرش میکردن میزدنش 

بعد اینم با خودشون میبردن سرکار اونجا کلی پیش بقیه خرابش میکردن همیشه واقعا مثل یه آدم بدبخت باهاش تا میکردن

فکر کن دو سال تمام فقط یه دست لباس داشت پدرشم فوق العاده خسیس بود . تعریف میکرد همه تو مدرسه دلشون براش می‌سوخت دیگ یکی همیشه براش خوراکی اینا می‌خرید 

وقتی من باهاش آشنا شدن حتی پول اینترنت و شارژشو من میدادم 

ولی اون پسر درسشو خون دانشگاه رفت الان برای خودش کار داره ۲۴ سالشه ولی حقوقش شده بالای۱۳ ۱۲تومن 

پدرش هرجا می‌ره میشینه فقط تعریف اینو می‌کنه برادراش دارن مدام بهش زنگ و فلان و هی تحویلش میگیرن 

الان شده مرکزیت اون خانواده 

2728
به جای کم اوردن و اینجور حرفارو زدن پاشو روی پای خودت وایسا و بجنگ برای خواسته هات،جات بودم که دارم ...

چقدر انرژی مثبت گلم😍ایشاالله موفق باشی و هرروزت بهتراز دیروزت باشه😍خوشبحالت آخه شما دختر قوی‌ای هستی

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
سلام بروی ماهت عزیزم والا گلم شما درست میگی ولی واقعا امکانش محیا نیست برم کتابخونه😔ترس از شکست دو ...

نترس انقدر تو زندگی چیزای بدتری هست که ازش بترسی من خودم بار سومه برای ازمون وکالت دارم رد میشم اما هی پخته تر میشم و چون هدف مشخصه پس این دردا راهم تحمل میکنم منم با تنبلی خودم و پدرم درگیرم اما میخوام قبول شم ... پس هی به سختیایی که بقیه هم دارن فکر کن بخدا زندگیه ماها هم گل بلبل نیست

عزیزم می‌خوام داستان دوست پسرمو برات بگم  دوست پسرم تو یه خانواده پنج نفره بزرگ شده ک سه تا بر ...

چقدر عالی

خوشبحالش

و مرسی ازشما

ولی باورکنین منم کم نجنگیدم

نترس انقدر تو زندگی چیزای بدتری هست که ازش بترسی من خودم بار سومه برای ازمون وکالت دارم رد میشم اما ...

انشاالله موفق بشی عزیزم😍

2740
دوباره تلاش کن مطمئن باش بااین انگیزه که داری امسال میشی وحتی اگر رتبه نزدیک به پزشکی نمیارس پریتاری ...

بخدا خودم عاشق درسم

ولی نمیتونم بخونم

نمیزارن بخونم

دراتاقمم پوکه همش صداازش رد میشه انگار تو حالم

کلا اتاقمم نزدیکه حاله

بابامم بازنشسته شده نشسته خونه هممممش یا دعوا راه میندازه یا باداداشم گرگم به هوا بازی میکنه مامانمم که ازونطرف

نمیتونم

اگه میتونستم دریغ نمیکردم

صبح تا شب

شب تاصبح فقط درس میخوندم

ای داد از دست پدر و مادرای نادان و ناآگاه و بی تدبیر که ماشالا کمم نیست تعدادشون 

دقیقا

خدالعنتشون کنه

چه جونا که از جوونا گرفته نشده

فقط بخاطر والدین اشتباه

چقدر عالی خوشبحالش و مرسی ازشما ولی باورکنین منم کم نجنگیدم

می‌دونم عزیزم ولی آنقدر بجنگ ک نتیجه بده 

فکر کن این کارش با لپتاپ بود و دورکاری اولشم حقوقش کلا ۲۰۰ تومن ۳۰۰ تومن بود 

پدرش میومد تو اتاقش هی فحش میداد ک آره فقط خوردن خوابیدن بلدی انقد ک اشک پسر ۲۰ ساله رو در میآورد 

دیگ بخاطر حرفا و طعنه های خانواده صبحا می‌رفت کارگری شبا میومد کار میکرد 

انقد اذیت شد انقد اذیت شده از الان موهاش سفید شدن نگاهش کنی میگی سنش بالای ۳۰ ساله پیر شده ولی از مرحله سخت زندگیشو گذرونده 

الان همون پدر مدام تو خونه رعایت می‌کنه ک آرامش پسرش بهم نریزه . چپ می‌ره راست می‌ره براش چایی میوه میاره 

تو قوی هستی . تو تحملت تواناییت بیشتر از ایناست و مطمئن باش خدا چیزی در وجودت دیده ک تورو تو این شرایط گذاشته 

میدونسته از پسش برمیایی پس ب خودت افتخار کن و بازم بجنگ برای زندگیت

می‌دونم عزیزم ولی آنقدر بجنگ ک نتیجه بده  فکر کن این کارش با لپتاپ بود و دورکاری اولشم حقوقش ک ...

مرسی قشنگم

اره میفهممش منم بخدا همه‌ی موهام سفیده

ازوقتی سفید شد که فهمیدم مامانم داره به بابام خیانت میکنه😢همش۱۳سالم بود😢ولی جوری جمش کردم که بابام نفهمید و زندگیمونو نجات دادم

سه تابیماری روانی همزمان دارم که خودم افتادم دنبال تک تکشون بدون اینکه مامان بابام بفهمن

بخدا کتاب مینویسم

نقاشی میکشم

انگار هیچ اتفاقی توزندگیم نیوفتاده

وهرکسم منو ببینه فک میکنه واقعا نیوفتاده

ولی هیچکی نمیدونه تو دلم چخبره😢نمیدونه چیارو پشت سرگذاشتم😢انقدرزیاده که حتی نمیتونم بنویسمش

ازهمون بچگی من درحال جنگیدن بودم

ازهمون بچگی منتظربودم تموم بشه

اما نمیشه که نمیشه که نمیشه

امسال بافکرقبولیم روزی۱۸ساعت درس میخوندم

اما نشد

نشد و من هیییچ رشته‌ای قبول نشدم

انهمه تلاش اونهمه جنگیدن اونهمه شب نخوابی

لطفا به منم انگیزه بدین برم درسمو بخونم 😔😭

اگه موقعیتشو داری،خونواده‌ت میزارن برو بخون.بخونو قدرشو بدون.خیلیا مث من تو حصرت اینن فقط یه ساعت متوالی کتابو بگیرن دستشون😢

اگه موقعیتشو داری،خونواده‌ت میزارن برو بخون.بخونو قدرشو بدون.خیلیا مث من تو حصرت اینن فقط یه ساعت مت ...

من مادرم شاغله ی خواهر 7 ساله که درس های اونو باهاش کار میکنم دیگه به خودم میرسم خسته میشم الان چند روزه حتی حوصله درس دادن به خواهرمم ندارم 😔😔

2706