2726
عنوان

مامانم نمیزاره درس بخونم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 51 پست
 من مادرم شاغله ی خواهر 7 ساله که درس های اونو باهاش کار میکنم دیگه به خودم میرسم خسته میشم الا ...

آخ آخ الهی بمیرم برات😢درساش خیلی طول میکشه؟نمیتونی همزمان درس خودتم بخونی؟

براش دیکته نکن.بزار از رو بنویسه

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
آخ آخ الهی بمیرم برات😢درساش خیلی طول میکشه؟نمیتونی همزمان درس خودتم بخونی؟ براش دیکته نکن.بزار از ...

خدا نکنه گلم. حدود 4 5 ساعت در روز معلمش تکلیف زیاد میده. خواهرم خیلی لجبازه باید حتما چند بار باهاش کار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه گلم. حدود 4 5 ساعت در روز معلمش تکلیف زیاد میده. خواهرم خیلی لجبازه باید حتما چند بار باهاش ...

الهی عزیزدلم😔💔ببین گلم یه سره باهاش کارنکن تا خسته بشی.خورد خورد باهاش کارکن

براش فیلم آموزشی بگیر از آپارات

تکالیفشو مشخص کن و خودت برو بزار خودش کارکنه.نشه مث داداش من😑

براش جایزه تعیین کن

کلاس چندمی شما؟

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
 من مادرم شاغله ی خواهر 7 ساله که درس های اونو باهاش کار میکنم دیگه به خودم میرسم خسته میشم الا ...

ضمنن اول درسای خودتو بخون بعد اونو

2728
الهی عزیزدلم😔💔ببین گلم یه سره باهاش کارنکن تا خسته بشی.خورد خورد باهاش کارکن براش فیلم آموزشی بگی ...

من با 16 سال سن دارم آشپزی، خانه داری، بچه داری میکنم باور کن من دو ساله وضعم همینه مادرم برای جهاز خواهرم کار میکنه ولی خواهرم به جای اینکه دست منو بگیره همش یا بیرونه یا خونه مادر شوهر 

مادرها معمولا به فكر اينن كه دخترشون براشون تو خونه كار كنه . تو ظرف ها رو بشوري . جارو برقي بكشي . ناهار و شام درست كني . مادرت هم بشيني پاي تلويزيون و سريال هاي آي فيلم رو ببينه . اگر تو اين كارها رو براش انجام بدي ميزاره درس بخوني . مطمئن باش . البته ما حق نداريم كسي رو قضاوت كنيم . شايد اونم بهش فشار اومده . كارهاي خونه خسته ش كرده . پس سعي كن تو كارهاي خونه كمكش كني . درس ت هم بخوني . بهش بگو همين ها رو . بگو ناراحت نباش مامان . من كمكت ميكنم كه تو كمتر خسته بشي . در عوض تو هم بهم كمك كن كه بتونم درسمو بخونم . روزي يه بار جاروبرقي براش ميكشي و ظرف ها هم ميشوري . غذا هم خودش درست ميكنه . تو فقط كمكش ميكني . اين كارو بكن ببين تأثير ميزاره يا نه ؟ لا اقل اگر كمكش كني با اينكه يه مقدار از وقتت گرفته ميشه . ولي ميتوني درس بخوني .