2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چن ماه دیگه عروسیمه بنظرتون مشکی یا بالیاژ

چه خوشگلی😍😍😍من ترجیح دادم عروسیم موهام ساده و رنگ خودش باشه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2728
بالیاژ کن

چی چی هست😔😂

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
چی چی هست😔😂

همین رنگایی

آخر موهات روشن میشه

درجه درجه روشنتر میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
منم ۷ ساله ازدواج کنم رنگ موهای دختریمه و تا حالا رنگ نزاشتم ولی اینارو دوست دارم

چه خوشگلن

شوهرم همچین رنگی دوستداره ولی من دوست ندارم

بستگی داره ولی به نظر من با اینکه میگی سفیدی رنگ نسکافه ای بدون دکلره  و اگه با دکلره هست که ه ...

😍😍

چه خوشگلن شوهرم همچین رنگی دوستداره ولی من دوست ندارم

نه طوسی عین پیرزن ها میشه ادم

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
خیلی قشنگی عزیزم 

مرسی عزیزم

البته الان بیینم عمل کردم

هنوز بعد ی هفته ورم داره صورتم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
بنظرتون مش از مد رفته بچه ها ؟ مثلا روی موهای تیره چندتا مش بندازی 

نه هنوزم میزارن

چه خوشگلی ماشاالله ❤️😍😍😍🥰🥰

مرسی

مرسی عزیزم البته الان بیینم عمل کردم هنوز بعد ی هفته ورم داره صورتم

عروسیت کی هست

نگران نباش با میکاپ و اینا ورم اصلا مشخص نمیشه

2706