2733
2734
نه طوسی عین پیرزن ها میشه ادم

اره بابا

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووه خیلی مونده خوشبخت بشی عزیزم

به همچنین گلم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
منم ۹۷ عقد کردم پارسال عروسی کردم بعد مدت ها موهامو فیس فریم کردم ولی پشیمون شدم دوسش ندارم 

چرا

چه رنگی?

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
قهوه ای روشن بدون دکلره 

موهای خودم قهوه ای روشنه

میخوام یه تغییر انچنانی کنم

فیس فریم یخی خوشگله  وقتی اتو می کشم خیلی ناز میشه  ولی خب بدون اتو افتضاحه من جنس موها ...

وقتی میری بیرون موهات اتو بکش لذت ببر بزار یمدت بمونه بعد اگه دلتو زد مشکی کن😍😍

منم میترسم بعد رنگ‌گذاشتن پشیمون بشم 

وقتی میری بیرون موهات اتو بکش لذت ببر بزار یمدت بمونه بعد اگه دلتو زد مشکی کن😍😍 منم میترسم بعد رن ...

آره دقیقا بیشتر وقتا اتو میزنم

واسه عید رنگ کردم خیلی خوب بود

الان دوس دارم برم مشکی کنم