2737
2739
عنوان

کی باید حساب کنه؟

332 بازدید | 23 پست

من با یکی از همکارای پسرم قراره بریم بیرون البته با اکیپش (تقریبا یه ماهه سرکار همو میشناسیم ولی تاحالا باهم بیرون نرفتیم ) یجورایی دوست معمولی هستیم

الان نمیدونم چی بپوشم؟؟؟ اگه رفتیم کافه ای رستورانی هزینشو چیکار کنم؟😐😂 بدم ندم؟تعارف کنم؟نکنم؟

با دوست پسر قبلیم که رابطمون عاشقانه بود از این حرفا نداشتیم بیشتر اون و گاهی من حساب میکردیم.

ولی اولین باره با پسری که رابطه عاشقانه ای ندارمو نخاهیم داشت دارم میرم بیرون و یجوری سردرگمم؟

اون 😄

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون

Mən türk qiziyəm yaşasın vətən...💫 vətənimi çox sevirəm...💕 dilim türkcə irqim türk kitabim quran ana yurdum Azərbaycan mən bu vətən qiziyəm...👸🏻 türk qizi sultandır sultan.... hər kəs türk ola bilməz.... fəxr et oz dilivə....burda gözəl hikayə lər qoyuram umarim ki xoşunuza gələr...🌼🍃 yaşasın türk yurdu....❤🌱 🇮🇷🇦🇿🇹🇷🇹🇲🇰🇿🇰🇬🇺🇿
2731

دونگی 

یا اگه مهمونت کرد بگو دفعه بعد مهمون‌منی حتما

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2738

اگه رفیقین و اکیپی میرین خب دونگیه دیگه

یه نفر پرداخت میکنه بقیه سهم خودشونو میدن

تیپ ک تو این سرما پالتو و جین خوبه هزینه هم تعارف کن ولی زیاد ن

دیگه نه شماره دارم نه ایمیل تو بحث های سیاسی صدبار ترکیدم به خودم قول دادم دیگه وارد همچین تاپیکایی نشم 😑🚶‍♀️
2706