2733
2734
عنوان

من متاهلم اما چندشبه خواب میبینم ی اقایی رو دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شنیدم یچیزایی اما زیاد درموردش اطلاعات ندارم ،میشع در موردش یکم برام بگی 

اینکه بار اولت نیست دنیا میای. ممکنه تو زندگی قبلیت با این آقا ارتباط روحی مستحکمی داشته باشی و حالا تو خوابت ظاهر شده باشه.  یه کم سعی کن شاید یه چیزایی یادت اومد

ینی الان این آدمی ک میبینم دراینده میخواد اذیتم کنه ؟

نه خواب من این معنی میده 

خواب شما بنظرم ممکنه دوتا معنی داشته باشه چون منم تجربه محبت کردن مرد تو خواب دارم 

معنی خواب یکیش میشه اینکه نیاز به محبت آدم های اطرافت داری 

معنی دوم میشه فردی هست که در آینده یا خود همسرت توجه و محبت بیشتری میکنه

دانشجو❤️👩‍⚕️
ناخوداگاه شما  نیاز به محبت و توجه داره دوست داره یه مردی اون حس نیاز رو برطرف کنه و روحیه ز ...

درسته شاید من با خودم جنگیدم ب این نقطه رسیدم ک از هیچکس هیچ توقعی نداشته باشم اما ناخوداگاهم نتونسته کنار بیاد 

اینکه بار اولت نیست دنیا میای. ممکنه تو زندگی قبلیت با این آقا ارتباط روحی مستحکمی داشته باشی و حالا ...

ینی تو زندکی قبلیم ی همچین فردی منو‌دوست داشته ؟؟؟یا من اونو دوست داشتم ؟؟؟اخه تو خواب من چندشب اول حس بدی بهش داشتم ازش خوشم نیومد ولی شبای بعد حسم تغییر کرده بود 

2706