2752
2734

تروخدا هر کی میخواد تمسخر کنه اصلا ن بخونه ن چیزی بنویسه ،من چند شبه مثل سریال ی خوابی رو میبینم ک هر شب همون آقا تو خوابمه ،تو خواب خیلی خیلی دوستم داره و هوامو داره و ب من وابسته هس،قیافه اش هم کاملا واضحه تو خواب ،اصلا همچین آدمی با همچین چهره ای تاحالا تو خواب من نبوده ،ب باباش میگفتم عمو ،در حالیکه باباش و خانوادشم اصلا نمیشناسم و نداریم همچین کسایی ،خیلی عجیبه برام،و خیلی حسش برامن قابل لمسه ،ینی بیدار میشم بوی عطرش تو‌مشاممه و کلا محبتش رو حس میکنم ،دارم دیونه میشم چندروزه اوقاتم تلخه ،تعبیرش جی میتونه باشه 

بزن گوگل تعبیرش میاد

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همچین خواب دیدم خیلی قابل لمسه

من روی صندلی نشستم یک آقای استایل خوب قد بلد بالای سرم با قدرت ایستاده بود بوی عطر سنگینی داشت با قدرت تمام داشت نگام میکرد ولی صورتش کامل مشکی بود واصلا نمی‌دیدم خیلی نگران بودم وقتی دیدمش

ا
رابطه ات با همسرت چطوره شاید کمبود احساسات و محبت احساس می کنی

کلا زندگیمو با ی عشق افلاطونی شروع کردم ،خیلی بهش وابسته بودم اما متاسفانه اونجوری ک دلم میخاست پیش نرف و کلا رف سمت خانوادش اما من کنار اومدم با این موضوع و تو عالم خودمم با چیزایی ک حالمو خوب میکنه سرگرمم و سعی کردم دیگ از هیچکس حتی پدر مادر خودم توقعی نداشته باشم و …

صبح بیدار میشم تو شوکم اعصابم خورد میشع ب شوهرمم نمیتونم بگم ک قطعا ناراحت مبشه دیگ 

اره نگو میفهمم یه مدت به خوابت فکر نکن برات مهم نباشه کم کم از بین میره

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚
منم دقیقا اینجوریم انگار خودم‌تاپیک زدم منم عاشقشم یکساله میبینمش تو خواب

شوهر منم مجرد بود یه مدت از این خوابا میدید همش یه زنو توی خوابش میدید که نه تاحالا دیده بودش نه میشناخت البته قبل از اینکه بامن دوست بشه وگرنه خفش میکردم

2706