2737
2734
عنوان

اشکام بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1719 بازدید | 71 پست
دعا کن خدا منم از رو زمین ورداره آخه این مصیبتی بود. اگه نمیخاس نگهش داره چرا بهم داد؟ بهم داد که دو ...

منم همه این حرفا رو میزدم. چندماه بعد از سقط دومم با خدا دعوا کردم. تو خونه تنها بودم انقد گریه کردم و به خدا دری وری گفتم بعدم گوشیمو کوبیدم تو دیوار خورد شد. حتی نماز میخوندم و گریه میکردم میگفتم خدایا من با تو قهرم فقط برا وظیفه نماز میخونم به خاطر تو نیست.

ماه بعدش حامله شدم. طبق دو سقط قبلی باید هر ۲۴ ساعت ازمایش میدادم ببینم رشد داره یانه. دوتا ازمایشم خوب بود. ازمایش سوم رو باید میرفتم که شوهرم شبکار بود. صبحش هرچقدر به شوهرم زنگ میزدم جواب نمیداد. من مردم و زنده شدم

التماس خدارو کردم. گفتم خدایا غلط کردم. من بدون شوهرم بچه میخوام چیکار کنم. گفتم خدایا اول شوهرم بعد بچه. ۵ تا سوره یس نذر کردم و با گریه نشستم خوندن . مرتبم زنگ میزدم به شوهرم. پنجمین سوره یس اخرین صفحه بودم که گوشیم زنگ خورد. شوهرم گفت اومدم یکم دراز کشیدم که پاشم لباس عوض کنم بیام خونه نفهمیدم کی خوابم برد. اخه کارش خیلی بده. رو سر ۴۰ . ۵۰ متری جرثقیل کار میکنه

خلاصه سجده شکر گذاشتم و عصرش رفتم جواب ازمایشنو گرفتم دیدم بچه رشد نداشته و باز باید امپول میزدم سقط بشه . شوهرم منتظر بود مث اون دو دفه من بزنم به گریه.‌ولی من خیلی خونسرد گفتم خدایا شکرت. شوهرم تعحب کرد . جریان رو براش گفتم و دیگه خودمو سپردم به خدا و اونم برام خدایی کرد. 

انشالله بزرگیشو به تو هم نشون میده

عزیزم اولین بارداری احتمال سقط خیلی زیاده زنداداش منم اولیش سقط شد الان ماشالله یه دختر و پسر داره ...

پس چرا خیلی ها می مونن؟ 

منم مثل اسی بودم خدا بعد از چند سال داد اگ میخواست بگیره چرا داد؟ چون ماها زود باردار نمیشیم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخاد فقط زمان بگذره همین ‌

میگذره صبور باش

من دوتا سقط خیلی سخت داشتم 

ب لطف خدا بازم باردارم اصلا نمیدونم برام میمونه یا نه ولی توکل کردم ب خدا مطمئن باش خدا خیلی زود جاشو برات سبز می‌کنه 

اگه خدا بخواد تاریخ زایمانم با سقطم یکی میشه هیچ کار خدا بی حکمت نیست از خدا میخوام خیلی زود دلتو شاد کنه عزیزم ♥️

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!

الاهی خدا بت یه بچه  سالم بده بیا منو بگو حالا خودت ندیدیش من مرخص شدم دیدمش حمومش، کردم بوسیدم. بعد فوت کرد.  خیلی سختی کشیدم.   چند هفته بودی  بچت ایست قلبی کرد؟ 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2742
منم همه این حرفا رو میزدم. چندماه بعد از سقط دومم با خدا دعوا کردم. تو خونه تنها بودم انقد گریه کردم ...

چی بگم خدا فقط صبرشو بهم بده. دیگه واقعا طاقت حرف شنیدن ندارم. تازه برم خونه میخان بیان پیشم. نمیدونم چی بگم که نیان چون حوصله ندارم واقعا 

چرا این اتفاق افتاد برات؟

شانس همین از شانس بدم دوتا هم بعدش سقط شدن ولی. سقط شدن  برام راحته  مثل پسرم داغ دلم موند 

2740
الاهی خدا بت یه بچه  سالم بده بیا منو بگو حالا خودت ندیدیش من مرخص شدم دیدمش حمومش، کردم بوسیدم ...

مامان منم نه ماه کامل شد زایمان کرد یه ربع بعد زایمان یهو نفس بچه قطع شد و فوت کرد 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
الاهی خدا بت یه بچه  سالم بده بیا منو بگو حالا خودت ندیدیش من مرخص شدم دیدمش حمومش، کردم بوسیدم ...

ای خداااا. اخه براچی. خدا براهیچکس نخواد.

خدا دلتو اروم کنه عزیزم. انشالله به سلامت بچتو بغل بگیری

من 22هفته بودم. یهو کیسه آبم پاره شد

اشکالی نداره عزیزم خدا دوستت داشته که ندیدیش بقران من همش گریه هاش  وصورتش جلو چشمامه  بمیرم براش

مامان منم نه ماه کامل شد زایمان کرد یه ربع بعد زایمان یهو نفس بچه قطع شد و فوت کرد 

من  7 روز بعد زایمانم بچم فوت کرد. سختی کشیدم خیلی 

2706