2733
2734
عنوان

اشکام بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 71 پست
عزیزممم 😔😔😔 یه حکمتی داشته ‌. خدا یه چیزو میگیره یه چیز خیلیی بهتر بهت میده ‌. به حکمتش دل بده و ...

آخه از این عذاب میکشم که هیچ مشکلی نبود هیچ کاره سنگینی نکردم همش رعایت میکردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه از این عذاب میکشم که هیچ مشکلی نبود هیچ کاره سنگینی نکردم همش رعایت میکردم. 

میفهممت ..  حتما پیگیر علتش باش که بارداری بعدیت مشکلی پیش نیاد ... انشاالله خدا به زودی یه نی نی صحیح و سلامت بهت بده عزیزم 

میفهمم عزیزم. با همه وجودم درکت میکنم. فقط خدا دلتو اروم‌کنه. اشکم دراومد

دعا کن خدا منم از رو زمین ورداره آخه این مصیبتی بود. اگه نمیخاس نگهش داره چرا بهم داد؟ بهم داد که دوباره بگیره بیشتر عذاب بکشم. کم عذاب  کشیده بودم 

2738
عزیزم الان بارداری؟میگم ببخشید جاش نیست ولی چه دلیلی داره که جنین قلبش مشکل پیدا میکنه؟ ینی دکترتون ...

ن عزیزم باردار نیستم 😔 

دلیلای زیادی داره مشکل ژنتیک انعقادی خداروشکر من هیچکدومو نداشتم ولی تو حاملگی یه نفر منو ترسوند دلیلش اون بود😔

یاد خودم افتادم 

منم حال شمارو داشتم تا صبح اتاق بغلیم بچه ش گریه میکرد بعدش چقد قربون صدقش میرفت مامانش صبح ک داشتم مرخص میشدم باباش اومد برای اولین بار بچه رو ببینه چقد ذوق داشت بنده خدا 

منو همسرمم ه با ی دل شکسته و داغون از بیمارستان رفتیم خدا نصیب هیچکس نکنه خدا بهت صبر بده 😔😔😔💔

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!

عزیزم اولین بارداری احتمال سقط خیلی زیاده زنداداش منم اولیش سقط شد الان ماشالله یه دختر و پسر داره

دکتر زنان به من گفت زیاد رو حاملگی اولت حساب نکن رحم هنوز عادت نداره خیلی از بارداری های اول سقط میشن

2706