2737
2739
عنوان

اشکام بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی عزیزم😢الهی  ان شاالله مجدد خدا بهت بچه بده سالم دنیا بیاد. علت سقط چی بود؟چند تا سقط داش ...

اولین بارداریم بود. ساعت 9شب دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر آمپول زدم گفت اگ شدید شد برو بیمارستان. بعدش کمر درد و دل درد شدید که رسیدم بیمارستان کیسه آبم پاره شد

میدونم الان غم عالم تو دلت ریخته. میدونم الان از همه سیر شدی. میدونم الان میخوای حتی یقه خدا رو هم بگیری. حق داری هرکاری بکنی. داد بزن. گریه کن ولی بازم توکل کن. صبر داشته باش. امیدتو از دست نده. 

من همه اینارو خودم تجربه کردم. ۵ سال چشم انتظار بودم و ۴ بار سقط کردم. دنیا جلو جشمام سیاه بود تا اینکه خدا بهم نظر کرد و یه گلپسر خوسگل گذاشت تو دامنم. 

بهش اعتماد کن . حتما بهت نگاه میکنه

2740
برو تاپیکای منو بخون دقیقا عین تاپیکتو من دوماه پیش زدم منم بعد از چند سال بارادر شدم که ایست قلبی ...

عزیزم الان بارداری؟میگم ببخشید جاش نیست ولی چه دلیلی داره که جنین قلبش مشکل پیدا میکنه؟ ینی دکترتون دلیل خاصی رو گفت؟ 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ای بابا باید دل بدی ب حکمت خدا میدونم سخته خواهر خودمم پارسال بچش ب دنیا اومد ۴ماهش کرد یهو بچه جلو چشمش مرد نمیدونی چی بما گذشت خدا واسه دشمن آدم‌نیاره این مصیبت رو🖤

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
چراسقط شد؟اخه ۲۲هفته بزرگه دیگه

نمیدونم. همه غربالگری ام خوب بود. امشب همین دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر. دیگه دردم خیلی شدید شد تا رسیدم بیمارستان کیسه آبم پاره شد

نمیدونم. همه غربالگری ام خوب بود. امشب همین دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر. دیگه دردم خیلی شدید شد تا ...

وای شاید مراعات نکردی اشکال نداره بازم برای بچه وقت هست توکل کن به خدای مهربان

[QUOTE=220487424]میدونم الان غم عالم تو دلت ریخته. میدونم الان از همه سیر شدی. میدونم الان میخوای حتی یقه خدا رو هم ب ...[/QUOTE آخه داغونم. همه رو تخت کنارشون نوزاد هس واسه من خالیه. جیگرم داره آتیش میگیره 

اولین بارداریم بود. ساعت 9شب دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر آمپول زدم گفت اگ شدید شد برو بیمارستان. بع ...

عزیزممم 😔😔😔 یه حکمتی داشته ‌. خدا یه چیزو میگیره یه چیز خیلیی بهتر بهت میده ‌. به حکمتش دل بده و صبوری ‌کن .‌.  به چه علتی این اتفاق افتاد ؟ 

نمیدونم. همه غربالگری ام خوب بود. امشب همین دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر. دیگه دردم خیلی شدید شد تا ...

خب دکتر جی گفت؟ دلیلش جی بوده؟ جنین رو ندادن ازمایش؟  اگه میتونی درخواست ازمایش بده که برا حاملگی بعدیت مشکل رو رفع کنی

2706