2737
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 3647 بازدید | 123 پست
عزیزم شما هم یه فرصت دیگه بهش بده و ببخش و دیگه به روش نیار چون اگه خیلی به روش بیاری واسش عادی میشه

اهوم

ارع میدونم...خودشم قبول داره اشتباهشو ولی چیکارکنم خیلی شکستم...چون برای بهم رسیدن خیلی خیلی جنگیدیم نمیتونم قانع بشم ک یکی دیگه هم غیر من تو زندگیش وجودداره...الانم دیدم از مخاطبینش پاک کرده شماره اونو ولی واتساپش هنوز بااثرانگشتش قفله  ومیترسم اون تو باهاش حرف بزنه ..الان نمیدونم چیکارکنم 

حتی بهم پول هم نمیداد قبلا و الان کارتشوداده ک اینو من استفاده نمیکنم بمونه دست توو پول خواستی میزنم تواون

اهوم ارع میدونم...خودشم قبول داره اشتباهشو ولی چیکارکنم خیلی شکستم...چون برای بهم رسیدن خیلی خیلی ج ...

عزیزم مواظب خودت باش ب هیچی فکر نکن دیگ ،خوب بخور خوب بپوش و شاد باش مهم سلامتیته❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرمم همینو بهم گفت😔

وا این دیگه چه دلیل مسخره ای درسته چک کردن درست نیست اما خیانتشو ک نمیپوشونه اتفاقا کسی ک چشم و گوشش میجنبه رو باید چک کرد پته شم ریخت رو اب والا ینی چون مردن چک نکنیم ک هر غلطی خواست بکنه 

بعد بگیم مرده

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
قبل رسیدن ب سرکارش..باهم همسرویس هم هستن کنارهم میشینن باهم تا ی سالنن شوهرم12ساعت اونجا کارمیکنه ...

چراا واقا چرا نرفتی ابروی اون زنو بریزی ؟برو ابروشو بریز بگو اشغال برات کمه مگ چسبیدی ب شوهر من ک دگ جرعت نکنه نزدیک شوهرت شه

2731