2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 3647 بازدید | 123 پست
باهم تو یه شرکت کارمیکنن و قسمت بندیه سالن هاشون..دختره بهش دستورمیده ک کجا وایستا پشتم وایستا یا جل ...

عزیزم هیچموقع گوشی شوهرتوچک نکن هیچموقع بهش دست نزن چون مرداازاین داستان هاخیلی زیاددارن کارشون اشتباه وغلطه منم به شدت مخالفم ولی به روی شوهرت بیاری طلبکارکه میشه هیچی حتی میتونه اذیتت کنه میخوای زندگی کنی دوراین مسائل خط بکش چون فقط خودت اذیت میشی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بچه ها من اینجا  با خانواده شوهرم زندگی میکنمو غریبم..دست خودم نبود داشتم خودکشی میکردم اصلا نم ...

اگه مادرش گفته کمکت میکنه بگوبهش بگه محل کارشوعوض کنه  واگه سری بعدچیزی ازش دیدی ازش جدامیشی

مادرشوهرمم همینو بهم گفت😔

بله درست اوناازمابیشترپیراهن پاره کردن وخیلی چیزاازخیلی آدم هادیدن توی ۹۰درصدزندگی هااین داستان هاهست شک نکن پس زندگیتوواسه خاطرهوس شوهرت خراب نکن کلن این موضوع نادیده بگیرمیدونم خیلی زجرآورودردناکه عزیزم ولی بایدقوی باشی فقط به این فکرکن که این موضوعات گذری هستن نه ماندگاراون توروهیچموقع بااون زن هایکی نمیدونه چون توزنش هستی اون زن هاخراب هستن ودر ک و ن شوهرت میپلکن ذات مردهم کلن تنوع طلب هست پس اگه دیدی بدون شوهرت اونومثل دستمال کثیف میندازه دور

شوهرم امشب خیلی بد مریض شده و تب ولرز داره

نمیتونم بیتفاوت باشم

یعالمم واسه خونه خرید کرده

متوجهم ک میخواد جبران کنه و پشیمونه

مادرشم باهاش حرف زد گفت اگ ازین دخترسیر شدی و مشکلی داری ک نمیتونه رفعش کنه بتزیش نده گناه  داره  صهیره آهش دامنتومیگیره(مادرشوهرم برخلاف همیشه خیلیییی تواین موضوع پشتیبانیموکرد )

شوهرمم گفت من گوه خوردم با هفت جدآبادم توزمدگی من هیچکی جز معصوم نیست اینم اصلا نمیدونم چطورشد مامان گوه خوردم

بعد من با خواهرشوهرم رفتم بیرون ک هوام عوص شه چون  خیلی اوضاعمبهم ریخته بود

شوهرم صدام زد ک تنها نریا با مامانیاابجی برو

چندبارپرسید پول داری پیشت یان

این اصلا مردی نبود ک ازم بپرسه یوقت ک پول داری یا ن

مادرشو میگ اینجوچیزا توزندگی هرمری هس یکی لو میره یکی ام زرنگه و لو نمییره وکسی  نمیفهمه

راست گفته عزیزم توی زمونه الان مردسالم وجودنداره اونایی هم که لونمیرن خیلی زرنگن وگرنه مردجماعت زن اون مدلی جولوش ببینه پا پس نمیکشه شاید۱درصدپیدابشه

بله درست اوناازمابیشترپیراهن پاره کردن وخیلی چیزاازخیلی آدم هادیدن توی ۹۰درصدزندگی هااین داستان هاهس ...

حس میکنم توخود مادرشوهرمی وای اونم امروز همین حرفارو واو ب واو گفت بهم

راست گفته عزیزم توی زمونه الان مردسالم وجودنداره اونایی هم که لونمیرن خیلی زرنگن وگرنه مردجماعت زن ا ...

الان آرومم ولی یاد پیاماشون میفتم دیوونه میشم

شوهرم روش غیدتی میشه و بهش میگ با مردای دیگ نخند دوست دارم همه چیزت باخودم باشه

2706