2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اینجا فهمیدیم شیش تمن لباس گرفتی مسافر خونه هم نرفتین رفتین هتل و تهران هم زندگی میکنید  ی ...

وا شما دیگ 

چقدر افکارتون زننده هس 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
سفر اومديم خريد يلداى همسرمم مادرم گفتن با سليقه خودش همينجا انجام بديم سايزش اينا بخوره خودشم دوست ...

مبارکشون باشه، اینا واسه شب یلداست، واسه تولد و سالگرد ازدواج و شب عید چی هدایایی میدن به ایشون!

2731

ما اصفهانیم و شب یلدا برای داماد میبریم ولی من گفتم واسه خودم بیارین یه تک دست پهن برام خریدن الان فکر کنم بالای ۴۰ ملیون باشه مبارکتان باشه ولی به نظر من ۱پیراهن با۱ شلوار و کت کافی بوده بقیشو خودت برمیداشتی  

گرفتن عزيز دلم ايرادش چيه دامادم مثل پسر ادم ميمونه 

هیچوقت دوماد پسر نمیشه

هیچ وقتم عروس دختر نمیشه...

واسه سالم بغل گرفتن نی نیم یه صلوات میفرستین؟💞❤🙏خدایا به منتظران فرزندسالم و صالح بده💞🙏
2740

مگه برای پسرم انقد خرید میکنن والا من که ندیدم

ولی من مرده شما زنده جز اینکه شوهرتو پررو کنی هیچ کار مفیدی انجام نمیدی

اونوقت دو روز دیگه خدای نکرده شوهرت باب دلت رفتار نکرد میشینی غصه میخوری که ما براش ال کردیم براش بل کردیم

امیدوارم که هیچوقت اینطور نباشه

ولی از قدیم گفتن اندازه نگه دار که اندازه نکوس

یه سوال  اگه کوچیک بزرگ باشن چییی؟؟؟🙄🙄

گلم خود همسرم بودن كه خريديم مادرم كارتشو بهم داده ما با سليقه خود همسرم براش خريديم اونم توى سفر چون كارش طورى هست صبح ميره شب مياد خونه اصلاً وقت خريد كردن نداريم اونم با بچه نوزاد گفت الان رفتين سفر بهترين فرصت بخرى هرچى دوست داره

ماهرخ هستم 
حالا قربونت قحطیه لباس و کفش بوده این همه خرید کردین همون یه دست کامل از هر چی میخریدن بس بود مابقیش ...

والا خانواده همسر من برام چیزی نیاوردن خواهرشوهرم همزمان با من ازدواج کرد کلی چیز براش آوردن اما خانواده همسر من هیچی تازه هی کادوهایی ک برا دخترش آوردن به من نشون میداد و دل منو بسوزونه

آدمای ساده چوب سادگیشونو میخورن اما ادمای زرنگ چوب خودخواهیشون

شما الان باغی این حرفو میزنی شوهر منم خیلییییییی خوبه ولی هر چیزی باید سر جاش باشه بیش از حد بعدا پشیمون میشی این حرفو از من یادگار داشته باش ، دیدم که میگم

اره

یه نصیحت خواهرانه گلم تعادل یادت نره تعادل، مردا خیلی زود پررو میشن خیلی زود پرتوقع میشن انشاالله براتو اونجوری نشه بشرطی که سیاست داشته باشی 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2706