2752
2734

و شوهر من شاید باور نکنید سه برابر این لباسا لباس داره و حتی یه سریشو من به میل خودم بخشیدم عاشق لباسه خریدنه البته اینکه عمده فروشه پوشاکه بی دلیل نیست این همه لباس 😀

حالا جدا از اینکه خیلی زیاده اغراق شده  خوبه میتونین بدون اینکه خودش باشه خرید کنین  همس ...

نه با خودش رفتم

پولشو مامانم اينا دادن كارتشو بنده خدا داده بود بخرم براش همه سليقه خودش

ماهرخ هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و شوهر من شاید باور نکنید سه برابر این لباسا لباس داره و حتی یه سریشو من به میل خودم بخشیدم عاشق لبا ...

شوهر من شغلش دولتيه فروشنده كلاً تو كل طايفه مون دو طرف نداريم😅😅😅

ماهرخ هستم 

متنفرم از این اخلاق که دوست دارین با هرچیزی به دیگران پز بدید 

رسم جهاز برون

رسم سیسمونی دیدن و غیره هم بسیار چیپ هست

همش چشم و هم چشمی و پز دادن🤦‍♀️

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
گفتم بدون خطبه عقد رفتيم سر زندگى! ينى حرف درست كن هستين منظورم اين دوره عقد نداشتيم مثل يك عده كه ...

اخه گفتین نه عقد داشتیم نه عروسی نه نامزدی...

میتونستین بهتر بگید که بعد از عقد رفتیم سر خونه زندگیمون نامزدی و جشن عروسی نداشتیم

شما گفتی هیچ کدومو نداشتیم الان داریم جبران میکنیم.

من اصن زیاد تو تاپیکا نظر نمیدم که بخوام حرف درست کن باشم

بچه ها ممنون میشم پیج اینستامو فالو کنید@Dr_fatemeh_zarrin

حالا قربونت قحطیه لباس و کفش بوده این همه خرید کردین همون یه دست کامل از هر چی میخریدن بس بود مابقیشم مامانت میداد برات یه تیکه طلا میخرید

اصولا بعد ازدواج دختر برای دختر یلدایی میبرن تا داماد

شوهر من شغلش دولتيه فروشنده كلاً تو كل طايفه مون دو طرف نداريم😅😅😅

والا من شوهرم بعضی روزا مثل میوه یه نایلون دستشه بازش میکنم یا لباس برا دخترمه یا خودش یا من مثل خوراکی لباس میخره چون عمده فروشه دوست زیاد داره به قیمت مناسب ازشون میگیره 

اسی مبارکه باشه و به خوشی تن کنه، ولی بنظرت زیاد نیست؟؟این همه لباس با یه کفش

كفش وقت نشد چند مدل خوشمون اومد رد شديم بچه گريه افتاد ديگه برنگشتيم بيشتر سمت لباس فروشى ها رفتيم 

يك كت شلوار و ساعتم مادرم براش خريده كفشم باز همونجا بريم بخواد ميخريم اگر راضى بشه خيلى مراعات ميكنه به زور براش گرفتم 

همين يك لنگه كفششم ارزون نبود بخدا ١٤٠٠ اينا بود فكر كنم؛ شوهرم خيلى ناراحتم شد ميگفت نخر درست نيست ولى ديگه همين يك سال هست خاطره اش ميمونه توى ذهنش اول ازدواج.

ماهرخ هستم 
مگه گفتم نامزدم من؟

با پول خودش خریدی یا پول بابات

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

شما همون ماهرخی🤔

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ما امسال اولین شب یلدامونه که عقدیم. دارم براش شالگردن میبافم. کلی ذوووقشو دارم. یه پلیور هم میخواستم بخرم. ولی الان احساس میکنم خیلی کمه.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
2706