2737
2734
از دوستان عزیزم من شرح یا هرچیز دیگه ی که بتونه تو منطق ۱ و نحوعالی ۱ کمکم کنه رو میخوام. ممنون میشم
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
هم شرح نحو عالی یک هست هم منطق از بازار تهیه کن اگه میتونی ولی نحو عالی یه سری صوت آموزشی داره تو اینترنت اون بنظرم خیلی بهتره
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا دو تا شرح هم تعریفی نداره. از نظر من ولی خب ترجمه درسارو داره دیگه حداقل باید حتما سر کلاس از استاد خوب نکات رو گرفته باشی
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه
2728
منطق رو که نصفه نیمه رفتم سر کلاس. ولی از نحو عالی سوالی داشتی بپرس. شاید بتونم کمکت کنم.
ممنون رضوانه جان راسیتش شرح نحو رو یکی از دوستام داره که امروز از مشهد میادمیتونم ازش بگیرم اما منطق خیلی عاجزم کرده
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
اونم خریدنیه. دانلود کردنی نیست وگرنه لینکشو پیدا میکردیم یجوری. اگه تل گرام داشته باشی شاید بتونم از صفحاتش برات عکس بگیرم بفرستم. البته اگه کتابو پیدا کنم چون بخاطر ازدواج و بارداری نزدیک دو ترم عقبم خیلی وقته به کتابام نزدم
رضوانه جان بله دارم ممنون میشم کمکم کنی چون چند تا سوال دیگه هم دارم.
2740
اتفاقا منم بخاطر ازدواج و بارداری کمی عقب افتادم. بهمن زایمان کردم نتونستم امتحانامو بدم بخاطر همین الان انتخاب واحد کردم
گلم اگه شماره مو برداشتی حذفش کنم