2737
2734
عنوان

شوهر دوستم مزاحمم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 116 پست

مگه چی تو گذشتته؟؟!!

دوما گذشته هر فرد به هیشکی ربط و ارتباطی نداره مگر اینکه بهش ارتباط و ربط داشته باشه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
بگم دلشو ندارم باور میکنی؟ اونم شوهرم ک الان مشکل داریم همینجوریشم دنبال بهانس

بنظرم اگه برادر یا پدر داری به اونا بگو پیگیر بشن الان زیاد شوهرت درگیر نکن بلاخره مرده و اونقدی که به خانواده ت میتونی اعتماد کنی به شوهر نه چون شاید ظرفیت نداشته باشه و فردا روز تو زندگیت تاثیر بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون بنده خدام همکلاسیم بود یه مدت پیام داد و زنگ زد همو میخاستیم اما نه اونطور دیووانه وار چن ماه ...

خب اینکه چیزی نیس،کار خلافی نکردین که که بخای بترسی!!

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2742
اون بنده خدام همکلاسیم بود یه مدت پیام داد و زنگ زد همو میخاستیم اما نه اونطور دیووانه وار چن ماه ...

پس از چی میترسی؟. مثل خواستگاری که جواب منفی شده. یعنی شوهرت فکر می‌کنه شما با هیچکس برای ازدواج حرف نزدی؟ اگه حالت دوست دختر پسر نداشتین هیچ مسأله خاصی نیست

دل رودررو حرف زدنو ندارم مگ نامه بنویسم براش وای خدا

هرجوری هست بهترین کار اینه بگی 

بعدم جزئیات رو نگو 

کلی بگو که قبلا خواستگارت بوده و تو بهش رو ندادی 

عشق وجود داردفقط بعضی ها مث آيدامی‌مانندشاملو می‌سازندبعضی ها هم مثل ثريامی‌روندشهریار را ميكُشند ...
2738

عزیزم فقط اگه در این حد بوده رابطه ت اصلا نترس

با پدرت در میون بذار تا با شوهر دوستت برخورد کنه

اگه هم به شوهرت گفت 

یگو فقط یه خواستگار بود که بابام رد کرد

بترس از دادگاهی که قاضی خودش شاهده..

خواهرانه میگم ارتباطت رو با دوستت کامل قطع کن

بعدش پیام دادازنگ زد اصلا جواب نده.و مسدودش کن.کاملا بیتفاوت باش محلش نزار هیچ غلطی نمیکنه . بخاطر زندگیت هر چی هم گفت انکار کن دیوار حاشا بلنده 

اگ لج کنه چی؟ اگ قضیه خاستگارمو رابطه قبل ازدواجمو به شوهرم بگه چ غلطی کنم؟

توهم حاشا کن،بگو خواستگار بوده خانواده هم درجریان بودن خودمون رد کردیم 

فک کردی اگه بترسی و باهاش برخورد نکنی ولت میکنه؟؟؟ 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
بابام ک نه مگ به پسرخالم بگم سنش زیاده ها سه سال از پدرم کوچیکتره فقط و خیلی راحتم باهاش

به شوهرت نگو

دیدی ادامه میده فقط بگو مزاحمم میشه

بترس از دادگاهی که قاضی خودش شاهده..
2706