2737
2734
عنوان

شوهر دوستم مزاحمم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3003 بازدید | 116 پست
اگ اون از رابطه قبل ازدواجم به شوهرم بگه چی بدبخت میشم

اصلا نترس. به شوهرت بگو. و بگو بهش بزنگه بگه مزاحم خانم من چرا میشی. نقطه ضعف نده دستش. با کلا شمارتو پاک کن و با دوستتم ارتباطتتو قعط کن

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ من جای تو بودم دهنی ازش صاف میکردم حالش جا بیاد . همیشه بزرگترین ضربه ها رو از نقطه ضعف هات میخوری اصلا حساس نباش و به نظر من اگه لازم میدونه در مورد رابطه ی قبل ازدواجت با همسرت صحبت کن هر چند قبل ازدواج هر چی بوده دیگه تموم شده تا جایی که تاثیری تو زندگی مشترک نداشته باشه سربسته بمونه بهتره 

2731

به پدرت بگو بره گوششو بپیچونه مطمئن باش جرات نمیکنه بره به شوهرت چیزی بگه نذار ازت سوااستفاده بکنه همین اول کاری پاشو ببر

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740
کلا رابطت رو با دوستت قطع کن من بابا و شوهر دوستم بهم پیشنهاد دوستی دادن فکرکن من ۱قلم آرایشم نمیک ...

اه چ نکبت!! ب دوستت گفتی؟!

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
مگه رابطه در چه حد بوده؟

اون بنده خدام همکلاسیم بود

یه مدت پیام داد و زنگ زد

همو میخاستیم اما نه اونطور دیووانه وار

چن ماه بعدم با بابام حرف زد

بابام چون کار نداش سربازیم داشت مخالفت کرد

2706