2733
2739
عنوان

شوهر دوستم مزاحمم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3003 بازدید | 116 پست
شوهرم ک بی نهایت عصبیه نمیتونم بگم بهش تهدیدشم کنم میترسم لج کنه چیزی به شوهرم بگه و بدبینش کنه نس ...

پدرتون چی.کسی که زیر پوستی حالشو بگیره.یا تهدید به اینکه شکایت می‌کنی ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم حتی با خود دوستت قطع ارتباط کن و جاتو عوض کن و به شوهرتم بگو تا خطری در کمینت نباشه ببین از من ...

بگم دلشو ندارم باور میکنی؟

اونم شوهرم ک الان مشکل داریم همینجوریشم دنبال بهانس

2731

حتما حتما به پدرت بگو 

حتماً بی برو برگرد وگرنه زندگیت از هم می پاشه 

نترس پرو باش بترسی دیگه تمومه 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

کلا رابطت رو با دوستت قطع کن

من بابا و شوهر دوستم بهم پیشنهاد دوستی دادن

فکرکن من ۱قلم آرایشم نمیکنم حجابیم

کلا قطع ارتباط کردم با خانوادش.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
شوهرم ک بی نهایت عصبیه نمیتونم بگم بهش تهدیدشم کنم میترسم لج کنه چیزی به شوهرم بگه و بدبینش کنه نس ...

من تا حالا رابطه قبل ازدواج نداشتم ولی شوهرم حساسه یک مرد از کنارم رد بشه مزگه چرا رد شد نگاهامو خودمو خیییییلی کنترل میکنه خنده هامو همه چیزو...

2740

اگه فکرمیکنی به شوهرت چیزی میگه تو پیش دستی کن به شوهرت بگو‌ مزاحم داری و اذیتم میکنه باهاش نباشم بیاد به تو چرت و پرت بگه.شوهرت میره سراغش دهنشو صاف میکنه اعتمادش به توام بیشتر میشه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

چقد ترسویی تو آخه!!

نرِ خر چه هارم هس!

میخواد چ غلطی کنه؟مطمئن باش تنش نمیخاره ک یه کتک و شکایت و امثال اینا رو ب جون بخره همه تهدیداشم تو خالیه فقط زررررر میزنه اصلا نترس

فقط سگ محلش کن با دوستتم کات کن

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اگ اون از رابطه قبل ازدواجم به شوهرم بگه چی بدبخت میشم

خوب مگه رابطتون در چه حد بوده ، اونم یه خواستگار بوده دیگه!برا هر دختری خواستگار میاد دیگه!

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
2706