2752
2734
عنوان

شوهر دوستم مزاحمم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3003 بازدید | 116 پست
اون بنده خدام همکلاسیم بود یه مدت پیام داد و زنگ زد همو میخاستیم اما نه اونطور دیووانه وار چن ماه ...

مگه خلاف شرع کردی که میترسی. خانواده درجریان بوده اونم خواستگارت بوده و تمام

اینقدر ضعف نشون نده از خودت. کاری که نکردی پس ترسی نداشته باش. اول از همه با پدرت مشورت کن و راهکار بخواه. با هماهنگی پدرت موضوع و به همسرت بگو 

و خدایی که بشدّت کافیست... 
بابام ک نه مگ به پسرخالم بگم سنش زیاده ها سه سال از پدرم کوچیکتره فقط و خیلی راحتم باهاش

عزیزم فقط یک مرد رو بفرست که باهاش حرف بزنه وبترسونش 

فعلا به شوهرت نگو ...

چراگذشتت رو میخوای به شوهرت بگی ...شاید تهدید بهش اثر کرد و رفت 

عشق یعنی زندگی با یاد تو
اگ اون از رابطه قبل ازدواجم به شوهرم بگه چی بدبخت میشم

عزیزم بگه

مگه چیه؟

برا شوهرت قبل از اینکه اون بگه خودت تعریف کن. بگو توی دوران دانشگاه با همکلاسیم قصد داشتیم ازدواج کنیم ولی تفاهم نداشتیم و تموم شد.

مهم الانه که تنها مرد زندگیت شوهرت هست. اونم هیچ غلطی نمیتونه کنه. الکی نترس 

2731

نامه ندع ب شوهرت

نامه بدی فک میکنه ازش میترسی دور برمیداره 

ب پدرت بگو،تنها راهت همینه اگه عاقل باشی

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

خب عزیز من ایندفعه که دیدیش ازش فرار نکن.اتفاقا برو ببین حرفش چیه.حرفاشو که زد خواسته شو که گفت.بعد بگو ازت شکایت میکنم به جرم تهدید.به پدرم و شوهرم میگم.به زنت هم میگم.زندگیتو به آتیش میکشم.خجالت نمی‌کشی مرتیکه بیشعور.فکر کردی همه مثل خودت هرزه خیابونی هستند .بلایی سرت میارم که مرگ آرزوت بشه.گمشو برو وگرنه اتفاقاتی خوبی در انتظارت نیست.هر چی ازش فرار کنی اون جری تر میشه اتفاقا برو ببین چه کوفتی میخواد.خیلی آرام و خونسرد ولی محکم اول حرفاشو بشنو بعد قشنگ بشورش پهنش کن تو آفتاب تا خشک بشه.بگو تکرار کنی ایندفعه دیگه طرف حسابت من نیستم پلیس فتا خودش میاد سراغت.نیاز نیست که این کارها رو باهاش کنی که فقط تهدیدش کنی می‌ره گم میشه.ترسو باشی زندگی و شوهرت و آبروت رو باختی

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
چقد ترسویی تو آخه!! نرِ خر چه هارم هس! میخواد چ غلطی کنه؟مطمئن باش تنش نمیخاره ک یه کتک و شکایت و ...

کاش ازم اتو نداشت

جوری ابروی نداشتشو میبردم ک تو شهر نتونه سر بلند کنه

اون بنده خدام همکلاسیم بود یه مدت پیام داد و زنگ زد همو میخاستیم اما نه اونطور دیووانه وار چن ماه ...

این مال قبل ازدواجت بوده به شوهرت هیچ ربطی نداره اونم نمیاد به شوهرت بگه چون برا خودش میشه دردسر 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

رابطه ای نداشتی که بترسی، بهرحال خواستگاربوده نمیتونه آتو باشه دست اون آقا، اصلا هیچی نگو اعتنانکن تابره پی کارش، جواب پیام هم نده، نترس ازش رک ازیه شماره دیگه زنگ بزن وبگو  مزاحم نشو لطفا، تهدیدهم نکن 

کاش ازم اتو نداشت جوری ابروی نداشتشو میبردم ک تو شهر نتونه سر بلند کنه

چه اتویی خواهرمن،جرم ک نکردی،خواستگارت بوده خانوادتم درجریان بودن، بعدهم دیوار حاشا بلنده حاشاکن

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2706