2733
2734
عنوان

آخرین تاپیک راجب کراشم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 63 پست
اره فعلا که صبر میکنم. مرسی عزیز دلم همچنین میشه یکم از ماجرای خودت بگی؟

قربونت.  منم از یه نفر خوشم اومد دقیقا مثل خودت . رفتارش خیلی موقر و با شخصیت بود و برام جلب توجه کرد. چند وقتی تو فکرش بودم ولی خودمو قانع کردم که خب طرف شمارمو داره و اگر بخواد کاری کنه میکنه، و اینکه سرکارش مسلما باید اینطور خوب رفتار کنه و ممکنه جای دیگه اصلا این آدم نباشه . خلاصه که خودمو قانع کردم و دست برداشتم. شما هم اگه بتونی خودتو قانع کنی راحت تر بیخیالش میشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت.  منم از یه نفر خوشم اومد دقیقا مثل خودت . رفتارش خیلی موقر و با شخصیت بود و برام جلب تو ...

نمیدونم شاید اینا خودشون کسی رو دارن و باکسی هستن😓ولی خب کاش ماهم یه جوابی میگرفتیم💔

2728
پری😢با این تاپیکی که زدی کلی غصه خوردم برات عزیزدلم❤ از خدا برات بهترین هارو میخوام شاید چون لیاق ...

قربونت برم دلی خیلی کنارم بودی خیلیییی زیاد بازم برام دعا کن خوبیات یادم نمیره مهربون جانم😘

نمیدونم شاید اینا خودشون کسی رو دارن و باکسی هستن😓ولی خب کاش ماهم یه جوابی میگرفتیم💔

اره همین سردرگم بودن خودش عذابه . از یکطرف میخوای فراموش کنی و میگی اگه میخواد چرا کاری نمیکنه از یکطرفم سخته فراموش کردن وقتی ی نفر برات خاص شده.

2740

سلام خیلی وقته تاپیک هاتون رو میخونم، شما مگه نمیگید مستقیم بهش نگفتید؟

خب از کجا بفهمه که دوسش دارین یا تصمیمتون جدیه...

من خودم به عنوان یه آقا اگه هم از یکی خوشم اومده باشه دوست ندارم شماره یه خانم رو سیو کنم

ابنحور هم که شما گفتین کار خیلی مهم و خاصی باهم ندارید که سیو کنن.

شما اگه واقها قصدتون جدیه و میخواید بیشتر آشنا بشید با خانواده ای چیزی در میون بزارید تا باهم بیشتر آشنا بشید.

↑عمودیـ راهـ میرمـ تا افقـ دارهـ زندگیمـ ↑
سلام خیلی وقته تاپیک هاتون رو میخونم، شما مگه نمیگید مستقیم بهش نگفتید؟ خب از کجا بفهمه که دوسش دار ...

😐😐من بهش رفتار نشون دادم لابد خوشش نمیاد که حرکتی نزده دیگ بعدشم ممکنه تو محل کارم بد بشه برم مستقیم بهش بگم

2706