2733
2739
عنوان

آخرین تاپیک راجب کراشم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 63 پست
چرا نشم یه پسر نجیب و خوب و خانواده دار من پول برام مهم نیس هم سطح خودمه😭💔

نمیدونی اخلاق و خلق و خو چقدرررر مهمه

من عاشق نجابت شوهرم شدم و خونواده و تحصیلات و شعل داشت ولی الان خوشبخت‌نیستم گاهی یه اخلاق هایی طرف داره تا زیر یه سقف نری متوجه نمیشی

اگه دخترام نبودن قطعا باهاش ادامه نمیدادم من‌ نسبتا مذهبی هستم ولی خودمو تو بغل خیلیا تصور کردم خدا منو ببخشه انقدر که بهم توجه نمیکنه من زیبا هستم منو خواهرام همه همینجوریم  شوهرم عاشق زیباییم شد ولی الان....

خیلی وقته که دلم یه دست مردونه میخاد که فقط بزنه رو شونم دستانو بگیره بغلم کنه فقط همین‌نه بیشتر اونم نیست

ببهشید نمیخاستم درد دل کنم یهو شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما باطن طرف مقابلو دیدی؟ من اگ ببینم باطنش خرابه خیلی زود فراموش میکنم میگم خدا کاش اخلاق بد نشونم ...

آخه عزیزم سرکار انتظار داری چیکار کنه که نشون بده چیزیو؟ منم ندیدم ولی مسلما سرکار طرف نمیتونه خود واقعیشو نشون بده. اونچیزی ک باید باشن خوش برخورد بودن و برخورد مناسب با ارباب رجوع هستش. ما هم این چیزارو دیدیم خوشمون اومده در صورتی که بیرون از کار و جایی که جاش باشه باید ببینی طرف چطور رفتار میکنه نه سرکار ک دست و بال همه بسته س و باید مبادی آداب باشن.

نمیدونی اخلاق و خلق و خو چقدرررر مهمه من عاشق نجابت شوهرم شدم و خونواده و تحصیلات و شعل داشت ولی ال ...

😭😭😭😭عزیزدلممممم چرا مشکلش چیه بشین باهاش حرف بزن نیازاتو بگو من درکت میکنم همه دخترا به یه دست و شونه مردونه احتیاج دارن علتشو ازش پرسیدی ؟ نیازاتو بهش گفتی؟

2731
نمیدونی اخلاق و خلق و خو چقدرررر مهمه من عاشق نجابت شوهرم شدم و خونواده و تحصیلات و شعل داشت ولی ال ...

واقعا ازدواج اصلا معلوم نمیکنه چون تا یکسری اتفاقات پیش نیاد در طول زمان مثلا، من نوعی نمیتونم رفتار طرفمو تو اون موقعیت ببینم و بسنجمش. 

آخه عزیزم سرکار انتظار داری چیکار کنه که نشون بده چیزیو؟ منم ندیدم ولی مسلما سرکار طرف نمیتونه خود و ...

اره حق میدم حراست ادارشونم جفت اتاقشه شاید اصلا فک کرده من شمارشو از اونجا گرفتم که هیچی بجز کار نمیگه این فکر مثل خوره افتاده به جونم...

اره حق میدم حراست ادارشونم جفت اتاقشه شاید اصلا فک کرده من شمارشو از اونجا گرفتم که هیچی بجز کار نمی ...

حالا شما الان فکر میکنی بحث حراست هستش ولی هزارتا امکان دیگه داره. ممکنه طرف از لحاظ روحی آماده رابطه نباشه. ممکنه مشکلات مالی یا خانوادگی داشته باشه یا هزار احتمال دیگه..

ولی هرچیزی که هست اینه ک طرف نمیخواد چه برای من چه برای شما. واسه همینم وقتت رو الکی با این فکرا تلف نکن گل دختر.

😭😭😭😭عزیزدلممممم چرا مشکلش چیه بشین باهاش حرف بزن نیازاتو بگو من درکت میکنم همه دخترا به یه دست و ...

نمیخام باهاش دراین مورد صحبت کنم من نمیتونم زن ایده آل اون باشم چون استاندارد هاش خیلی بالاست تواناییشو ندارم

تو ایده آل های اون جایی واسه اشتباه نیست بارها صحبت کردم با یه اشتباهم کل خوبی هام پاک میشه باید همه چیزم ایده آل باشه حتی انتطار داره موقع بحث من عصبانی نشم که اگه بشم میگه خانومی تو ذاتت نیست 

فعلا همینجوری ادامه میدم 

2738
حالا شما الان فکر میکنی بحث حراست هستش ولی هزارتا امکان دیگه داره. ممکنه طرف از لحاظ روحی آماده رابط ...

اره واقعا هزار تا احتمال هست ولی میترسم بعد ها حسرت بخورم از نگفتنش شاید یروزی بهش گفتم نمیدونم 

نمیخام باهاش دراین مورد صحبت کنم من نمیتونم زن ایده آل اون باشم چون استاندارد هاش خیلی بالاست توانای ...

ایشون درکش از رابطه کمه و احتمال زیاد خیلی مرد سالار هست کاش راه میومد ببریش مشاوره 

ایشون درکش از رابطه کمه و احتمال زیاد خیلی مرد سالار هست کاش راه میومد ببریش مشاوره 

آره مرد سالاره ولی من نمیپذیرم اونم با بیمحلی انتقام‌ میگیره فعلا پیش میریم 

من برم شام دخترا رو بدم کارامو بکنم فردا روز پرکاری دارم فعلا

اره واقعا هزار تا احتمال هست ولی میترسم بعد ها حسرت بخورم از نگفتنش شاید یروزی بهش گفتم نمیدونم  ...

ببین یچیزیم بگما... معمولا آدما حس میکنن طرف مقابل چه حسی بهشون داره.. همون قضیه دل ب دل راه داشتن و اینا.. میخوام بگم که احتمال زیاد فهمیده که بهش علاقه داری ولی اگه بازم دلت آروم نمیگیره بهش بگو.. اگرم نه یکم صبر کن شاید از این تبو تاب افتادی و اونموقه بهتر تصمیم میگیری.

ببین یچیزیم بگما... معمولا آدما حس میکنن طرف مقابل چه حسی بهشون داره.. همون قضیه دل ب دل راه داشتن و ...

اره شاید فهمیده میخوام صبر کنم اگه باز فراموش نشد به یه طریقی بگمذبهش

2706