2737
2734
عنوان

آخرین تاپیک راجب کراشم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کل دنیا جمع بشن نمیتونن رزقی که برات‌مقدر بوده ازت بگیرن تو هم کل دنیا رو بسبج کنی نمیتونی اون چیزی که برات‌مقدر نشده رزق خودت کنی شاید چند سال دیگه با بچه هات یاد این روزا بیفتی و بگی انقدرام مهم نبود 

ولی از من بتو نصیحت بعنوان یه خانم متاهل با دو تا بچه واسه کسی بمیر ک برات تب کنه 

یه قدم برداشتی باییید طرف ات یه نصفه قدن برداره تو زندگی یه محبت کردی دو تا کردی دیگه استپ کن تا شوهرت حبران کنه احساستو خیلی خرج نکن خسیس باش 

چون یه روزی میرسه تو خالی و تهیدست میشی و اون غنی و مغرور 

برای منم دعا کن زندگیم روبراه بشه

چرا نشم یه پسر نجیب و خوب و خانواده دار من پول برام مهم نیس هم سطح خودمه😭💔

چون داری ظاهر رو میبینی دقیقا مثل خودم.. بعدشم معمولا ظاهر آدما با درونشون فرق داره. بعضی وقتا از بیرون یچیزایی قشنگه ولی وارد ک میشی میبینی همچین آش ذهن سوزی هم نیست. خودمم تصمیم گرفتم بیخیال شم.

کل دنیا جمع بشن نمیتونن رزقی که برات‌مقدر بوده ازت بگیرن تو هم کل دنیا رو بسبج کنی نمیتونی اون چیزی ...

اره عزیزم واقعا همه حرفاتو میفهمم 👌🏻👌🏻اره چون قدمی برنداشت میخوام اگه بمیرمم فراموشش کنم.ان شاالله خدا فقط خیر برکت تو زندگیت بزاره هر مشکلی داری تمو بشه هرچه زودترررر❤❤❤

2740
چون داری ظاهر رو میبینی دقیقا مثل خودم.. بعدشم معمولا ظاهر آدما با درونشون فرق داره. بعضی وقتا از بی ...

شما باطن طرف مقابلو دیدی؟ من اگ ببینم باطنش خرابه خیلی زود فراموش میکنم میگم خدا کاش اخلاق بد نشونم میداد لاشی بود که زود از ذهنم بره🥺

2706