2733
2739
عنوان

چرا اینجا نمیشه عکس خودتو بزاری

211 بازدید | 15 پست

این چ سایتیه نمیشه عکس خودتو بزاری‌پروفایل

مشکلش چیه شماام بااین قضیه مشکل دارید یا فقط من نمیتونم بزارم نام کاربریم ک نمیشه عوض کرد

خدای نکرده بخای تاپیک یا پستتو حذف کنی مراحلش از گرفتن وام سخت تره اصلا کلا سخته پیام دادن داخلش خیلی طولانیه واسه شمام کارکردن بااین سایت سخته ؟؟

خدایا شکرت که امروز به من زندگی بخشیدی تا یک روز دیگر بندگی تو را به جا بیارم.🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ناراحتی از ایران برو  کم کم به سلولوت عادت می کنی وقتی بخودت بیای می بینی بهش معتاد ش ...

از تو چ پنهون این کاربری جدیدمه معتاد شدم منتها نمیخاستم کاربری قدیمیم تعلیق بشه بااینیکی اعتراض زدم😁

2738

پیام دادن توخصوصی ک بیشتررواعصابه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
پیام دادن توخصوصی ک بیشتررواعصابه

اره واقعا باید تا پیام اخر بیای پایین تا بتونی اخریو بخونی و جواب بدی

برنامه نویسیش ناشی بوده  احتمالاً دنبال قیمت ارزان گشتن

😂😂

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2706